komiksy: 1695 komiksy polskie: 125 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Man i Przyjaciele 2/2009

Spider-Man i Przyjaciele 2/2009Numer: Spider-Man i Przyjaciele 2/2009
Tytuł: Potworna historia
Wydawnictwo: Egmont Polska sp. z o.o.
Data wydania: Luty 2009
Scenariusz: brak informacji
Rysunki: brak informacji
Tusz: brak informacji
Kolory: brak informacji
Okładka: brak informacji
Redaktor naczelny: Joanna Kuzincow
Tłumacz: Anna Kontkiewicz
Druk: Quad/Winkowski Sp. z o.o.
Produkcja: Cezary Wolski
Cena: 6,99 zł

Streszczenie

Herosi podczas zabawy nad jeziorem Marvela dostrzegają w oddali wodnego potwora. Szukają sposobu jak zbliżyć się, by dojrzeć zjawisko. Spider-Man lepi z pajęczyny łódkę i dzięki pchnięciu Thinga dostaje się na środek jeziora. Okazuje się, że to był spróchniały pień drzewa. Bohaterowie wracają do domu i nie zauważają, jak obok pnia wynurza się głowa tajemniczego stworzenia.

Zawartość i dodatki
    – komiks
    – łamigłówki, wycinanki
    – plakat
    – gadżet: 2 zabawki

 

Recenzja

To już niestety ostatni numer tej serii. Spider-Man i Przyjaciele po zmianie w dwumiesięcznik zostaje zamknięty. Czy aż tak spadła sprzedaż? Szkoda, wielka szkoda. Jakby nie było, najmłodszy czytelnik miał szansę dorastać ze Spider-Manem, w odpowiedniej chwili przejść na magazyny od Egmontu, by przeskoczyć na pełnowartościowe komiksy przeznaczone dla młodszych, a na koniec zapoznać się z pełną ofertą dużo poważniejszych historii z Marvela.

W ostatnim numerze mamy czterech bohaterów: Spider-Man, Spider-Girl, Thing i Doctor Octopus. A zaraz potem ostatnią już porcję łamigłówek, wyzwań, kolorowanek, wycinanek i plakat. Tym razem na ścianę może trafić Thing. Na sam koniec jeszcze tylko dwie strony fan-artów i można przejść do dwóch gadżetów.

Kończymy przygodę dla najmłodszych z tym czasopismem. Myślę, że rodzice, którzy wspomagali rozwój swojej pociechy przy pomocy tej gazetki będą musieli poszukać sobie jakiejś alternatywy, bo niestety na naszym rynku nie ma nic takiego ze Spider-Manem. Za jakość gazetki wciąż wystawię 5 pajączków.

Ocena:

Autor: Spider-Nik

Spider-Man i Przyjaciele 2/2009 Spider-Man i Przyjaciele 2/2009 Spider-Man i Przyjaciele 2/2009


Related Articles

About Author