komiksy: 1281 komiksy polskie: 43 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | Powrót Erika Larsena do uniwersum Spider-Mana

23 lipca 2019

Legendarny scenarzysta i rysownik Erik Larsen wróci do świata Spider-Mana. Na wrzesień zapowiedziano wydanie Amazing Spider-Man: Going Big, specjalnego rocznicowego komiksu, do którego scenariusz napisze właśnie Larsen. Pomoże mu w tym inny kultowy twórca przygód Spider-Mana – Gerry Conway. One-shot zilustruje głównie Mark Bagley, choć część rysunków wykonają Larsen i inni ilustratorzy.

Na razie nie są znane szczegóły fabuły, ale twórcy obiecują, że przeczytamy historię, która “będzie trzymała nas w niepewności, aż do ostatnich stron”. Komiks trafi do sprzedaży w dniu 4 września 2019 roku. Poniżej jego okładka autorstwa Erika Larsena.

Amazing Spider-Man: Going Big


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. Gdy osoba niesamowicie działa na rzecz sławy Spider Mana. Należy jak to Marvel robi powracać do tych osób. Gdyż one ściągają jeszcze więcej czytelników.

  2. Co buduje legendę? Każdy pewnie odpowie na to pytanie inaczej. I połowa z tych osób będzie miała rację. A jakie jest moje zdanie na ten temat. Po prostu spójrzcie na Spider Mana.

  3. Często się zapomina kto stworzył Spider Mana to Stan Lee. Choć go już nie ma wśród żywych. To jego legenda dla wtajemniczonych będzie wieczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *