komiksy: 1447 komiksy polskie: 60 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | Powrót Normana Osborna i Spider-Goblin w The Amazing Spider-Man

30 kwietnia 2022

Lipiec 2022 wprowadzi spore zmiany w uniwersum Spider-Mana. Poza powrotem Normana Osborna z dużymi planami wobec Petera Parkera tytułowy superbohater zacznie korzystać z nowego kombinezonu i akcesoriów oraz pojazdu… zaprojektowanych na bazie technologii Oscorp przez jego arcywroga!

Inspirowany postacią Green Goblina strój ma składać się m.in. z wykorzystującej cyfrowe rozwiązania maski oraz pasa z kulistymi bombkami rozrzucającymi na wrogów tysiące nano-pająków. Spider-Man otrzyma też od Osborna szybowiec. Spider Glider to lotnia, którą w trybie nieaktywnym można nosić na plecach. Pojazd zostanie też wyposażony w funkcję plecaka odrzutowego i miniaturowego łazika laboratoryjnego.

W nowym wcieleniu Spider-Man zadebiutuje w The Amazing Spider-Man #7 (premiera: 6 lipiec 2022) i The Amazing Spider-Man #8 (premiera: 27 lipiec 2022) w historii, której autorami są scenarzysta Zeb Wells i rysownik John Romita Jr. Projektantem kolejnego stroju superbohatera jest artysta Patrick Gleason.

Poniżej okładki obu komiksów wraz z wariantem dla 7 numeru, na którym widnieje szkic najnowszego kostiumu Spider-Mana, przygotowany przez Patricka Gleasona.

The Amazing Spider-Man #7 (2022) The Amazing Spider-Man #7 (2022) The Amazing Spider-Man #8 (2022)


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. To trochę zgrany temat. Ale prawie każdy autora scenarzysta chce kontynuować ów wątek. Dla mnie wcale nie jest to ani trochę dziwne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *