komiksy: 1240 komiksy polskie: 37 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | Symbiote Spider-Man

16 lutego 2019

Fani symbiontów doczekają się miniserii, która odświeży wydarzenia z kultowej historii znanej jako Alien Costume Saga. Składający się z 5 numerów komiks Symbiote Spider-Man przygotują scenarzysta Peter David i rysownik Greg Land, którzy przedstawią przygody Spider-Mana w okresie tygodni, gdy nosił czarny kostium, zanim jeszcze odkrył, że funkcjonalny strój to pozaziemska istota.

W komiksie zagoszczą takie postacie jak Black Cat, May Parker czy redakcja “Daily Bugle”. W roli czarnego charakteru ma wystąpić Mysterio, z którym według dotychczasowego kanonu odziany w symbiont Spider-Man nie walczył, co oznacza, że miniseria podzieli się z czytelnikami nieopowiedzianą dotąd historią. Twórcy zapewniają jednak, że dołożyli wszelkich starań, by wszystko składało się w logiczną całość z poszanowaniem dla kontynuacji wydarzeń.

Premierowy numer nowej miniserii poświęconej przeszłości Black Spider-Mana trafi do ogólnopolskiej sprzedaży w USA w dniu 10 kwietnia 2019. Poniżej okładka pierwszego zeszytu, a także szkice przykładowych stron z tego komiksu.

Symbiote Spider-Man #1 Symbiote Spider-Man #1 Symbiote Spider-Man #1


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. Zawsze trzeba cenić rysunki w komiksach. Bo są to arcydzieła. Jak ktoś nie wierzy, niech spróbuje coś stworzyć czyli narysować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *