komiksy: 1381 komiksy polskie: 53 seriale animowane: 111 biografie: 59

GRY | Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

26 stycznia 2019

Fani Marvela i Nintendo mogą zacierać ręce. Na 2019 rok zapowiedziano wydanie Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, trzeciej odsłony serii fabularnych gier akcji (action RPG) rozgrywających się w marvelowskim uniwersum. Tytuł ukaże się na wyłączność na konsoli Nintendo Switch. Produkcją gry zajmuje się studio Team Ninja, twórcy takich projektów jak Ninja Gaiden i Dead or Alive. Będzie to pierwsza gra Marvela wydana przez japoński koncern Nintendo.

W kolejnej części cyklu Marvel Ultimate Alliance gracze pokierują superbohaterami z Avengers, Guardians of the Galaxy, Inhumans i X-Men. Oczywiście wśród grywalnych postaci nie zabraknie też Spider-Mana. Jak wskazuje tytuł, głównymi przeciwnikami będą Thanos i jego generałowie z Black Order, dążący do zdobycia Kamieni Nieskończoności. Inni superzłoczyńcy, których występ potwierdzono, to Ultron, Green Goblin, Kingpin, Sentinels, Ronan the Accuser, Ultimo i Nebula.

Fabuła gry inspirowana jest projektem filmowym Marvel Cinematic Universe, w szczególności filmem Avengers: Infinity War. Poniżej zwiastun gry.

ZWIASTUN


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *