komiksy: 1647 komiksy polskie: 114 seriale animowane: 111 biografie: 59

Marvel’s Spider-Man Remastered – PC Features Trailer

25 lipca 2022

PlayStation wypuścił do sieci kolejny zwiastun gry Marvel’s Spider-Man Remastered w wersji na PC. Film kładzie nacisk na najważniejsze atuty pecetowego portu takie jak poprawione cienie, obsługa ultraszerokiego wyświetlacza, odbicia ze śledzeniem promieni świetlnych w czasie rzeczywistym, odblokowywanie liczby klatek na sekundę, wsparcie dla technologii Nvidia DLSS i DLAA oraz możliwość korzystania z bezprzewodowego kontrolera DualSense.

Z trailera wynika, że gracze, który zakupią PC-ową edycję hitowej gry o Spider-Manie, uzyskają dostęp do zawartości dodatkowej obejmującej 3 kostiumy (Iron Spider Suit, Velocity Suit, Spider-Punk Suit), urządzenie Spider-Drone Gadget oraz 5 punktów umiejętności. W wydaniu na komputery osobiste zremasterowana gra, tak jak jej poprzedniczka wydana na konsolę PlayStation 5 w dniu 12 listopada 2020 roku, zaoferuje fanom superbohatera główną ścieżkę fabularną oraz jej kontynuację w postaci dodatku zatytułowanego Spider-Man: The City That Never Sleeps DLC.

Pecetowy port hitowej gry o Spider-Manie przygotowuje holenderskie studio Nixxes Software. Premiera tytułu w konwersji na PC została wyznaczona na 12 sierpnia 2022 roku. Poniżej oficjalny opis oraz nowy zwiastun produkcji zapowiedzianej na komputery z systemem Microsoft Windows.

Marvel’s Spider-Man Remastered, światy Petera Parkera i Spider-Mana zderzają się w oryginalnej, pełnej akcji historii. Graj jako doświadczony Peter Parker, walcząc z dużą przestępczością i kultowymi złoczyńcami w Marvel’s New York. Jednocześnie Peter usiłuje zrównoważyć swoje chaotyczne życie osobiste i karierę, podczas gdy los Marvel’s Nowego Jorku spoczywa na jego barkach. Po wydarzeniach z głównego wątku Marvel’s Spider-Man Remastered, przeżyj kontynuację podróży Petera Parkera w dodatku Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps, trzech rozdziałach fabularnych z dodatkowymi misjami i wyzwaniami.


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *