komiksy: 1428 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Gwen #18

Spider-Gwen #18Numer: Spider-Gwen #18
Tytuł: Sitting In A Tree: Conclusion
Wydawnictwo: Marvel Comics 2017
Data wydania: Maj 2017
Scenariusz: Jason Latour
Rysunki: Robbi Rodriguez
Tusz: Robbi Rodriguez
Kolory: Rico Renzi
Litery: VC’s Clayton Cowles
Okładka: Robbi Rodriguez
Asystent redaktora: Allison Stock
Pomocnik redaktora: Devin Lewis
Redaktor: Nick Lowe
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Kontynuacja wydarzeń z Spider-Man #14.

Przyszłość, Ziemia-8. Gwen dostaje się do domu Petera Porkera/Spider-Hama. Ten przedstawia jej dzieci Milesa i Gwen z innej rzeczywistości, Maxa i Charlotte. Para obecnie jest w drugiej podróży poślubnej, świętując swoją dwudziestą rocznicę ślubu.

Ziemia-65. Miles cieszy się, że spotkał w końcu ojca. Ten tłumaczy, że udało mu się nawiązać połączenie między komunikatorami, dzięki czemu przesyłał chłopakowi sygnał dźwiękowy, który go do niego doprowadził. Informuje też syna, że nie mogą jeszcze wrócić, gdyż wyglądający jak on Scorpion jest o krok od opanowania podróży międzywymiarowych, co może stanowić olbrzymie niebezpieczeństwo nie tylko dla wszystkich Moralesów. Decydują się więc razem powstrzymać przestępcę i wchodzą w portal.

Ziemia-8. Porker przy pomocy swojego komputera M.A.Y., chce odesłać Gwen do jej wymiaru, nie udzielając żadnej pomocy, jednak za namową dzieci zmienia zdanie.

Ziemia-65. Dzięki urządzeniu Miles wraz z ojcem teleportują się w sam środek oprychów S.I.L.K. oraz ich szefa – Skorpiona. Dochodzi do walki, do której szybko dołącza Spider-Gwen, a zaraz za nią Spider-Ham i kilku pajęczych pomocników. Miles jest zaskoczony, że dwójka z nich nazywa go ojcem. Podczas walki Scorpion zostaje wrzucony w portal międzywymiarowy utworzony przez Jeffersona. Przestępca trafia do wymiaru, gdzie trafia na Rio, która staje przed nim jako sędzia stanowiąca tu prawo.

Po zakończonej walce, gdy już wszyscy wrócili do swoich światów, między Gwen, a Milesem niemalże dochodzi do pocałunku, jednak oboje decydują, że nie są na to gotowi i powinni zostać przyjaciółmi.

Autor: Spider-Nik

Spider-Gwen #18 Spider-Gwen #18 Spider-Gwen #18

Spider-Gwen #18 Spider-Gwen #18 Spider-Gwen #18


Related Articles

About Author

Dawidos