Black Cat spuszcza łomot żołnierzom Maggii. Chce w ten sposób odreagować irytację z powodu wspomnień o związku z Peterem Parkerem, które cały czas krążą w jej głowie, odkąd Spider-Man zdradził jej swoją tożsamość, zdejmując z niej zaklęcie Doktora Strange’a. Kiedy gangsterzy leżą na deskach, podchodzi do niej Hammerhead, jej były zastępca z czasów, gdy Cat miała swój gang.
W swoim biurze Hammerhead, który wcześniej wysłał Black Cat zaproszenie, prosi byłą szefową o odszukanie jego nowego wspólnika – Lelanda Owlsley’a znanego jako Owl, którego prawdopodobnie uprowadzili Taskmaster i Black Ant. W zamian oferuje cenne dzieła sztuki z kolekcji Owla. Felicia Hardy, ulegając pokusie, zgadza się na ten układ.
W toku śledztwa Black Cat tropi byłych uczniów Taskmastera. Przesłuchując jednego z nich, odkrywa, że jego mistrz i Black Ant uwili sobie kryjówkę na statku w nowojorskim porcie. Przedostaje się na jego pokład. Tam zakłada podsłuch, aby słyszeć, co robią najemnicy. Gdy znajduje komorę z uśpionym Owlem, słyszy płacz i zauważa klatkę z Billym Connorsem, synem Lizarda, który prosi ją o pomoc. Felicia obiecuje sprowadzić Spider-Mana i go uwolnić, ale najpierw chce wywiązać się z umowy z Hammerheadem.
Przypatrując się Owlowi, wraca do bolesnego wspomnienia, gdy myślała, że Spider-Man chce się jej oświadczyć, a tymczasem zamiast pierścionka wręczył jej pudełko ze zmodyfikowanym Spider-Tracerem, aby mogła nagrać na niego wiadomość i odesłać mu nadajnik, jeśli znajdzie się w potrzebie. Kiedy słyszy, że najemnicy chcą zabrać chłopca, postanawia sama go uwolnić, ale atakują ją Taskmaster i Black Ant.
Okazuje się, że cała akcja od początku była pułapką, a najemnicy współpracują z Hammerheadem, który przez komunikator wyjawia jej, że to jego zemsta za zostawienie go na lodzie, a na Owlu mu nie zależy, bo woli przejąć jego terytorium. Mimo dzielnej walki Cat zostaje pokonana, Zanim jednak traci przytomność trafiona tarczą Taskmastera, nagrywa wiadomość dla Spider-Mana i posyła mu pajęczy znacznik, który wyciągnęła zeszłej nocy z szafy, gdy nękana wspomnieniem przypomniała sobie o podarunku.
Sztuczny elektroniczny pajączek przemierza miasto i znajduje Spider-Mana.






