komiksy: 1118 komiksy polskie: 22 seriale animowane: 109 biografie: 59

KOMIKSY | Rekonstrukcja Marvel Comics w 2018

27 lutego 2018

Wydawnictwo Marvel Comics zapowiedziało, że w 2018 roku ich linia wydawnicza przejdzie kolejną rekonstrukcję. Niedawno wydawca w ramach projektu Marvel Legacy przywrócił niektórym seriom komiksowym oryginalną numerację. Teraz potwierdził, że przynajmniej część tytułów doczeka się restartu, czyli nowego tomu wydawanego od 1 numeru. Za tym numerowym resetem pójdą oczywiście zmiany w zespołach twórców komiksów. Na rynku pojawią się też zupełnie nowe tytuły.

Co do przyszłości Spider-Mana wiadomo na razie tyle, że po 801 numerze The Amazing Spider-Man ze stanowiska scenarzysty tejże serii odejdzie Dan Slott, który zajmie się przygodami Iron Mana, zastępując w tej roli z kolei Briana Michaela Bendisa, rozpoczynającego współpracę na wyłączność z konkurencyjnym wydawnictwem, DC Comics.

Komunikatowi o kolejnej wydawniczej inicjatywie Marvel Comics towarzyszyła mającą uświetnić to wydarzenie grafika autorstwa Jima Cheunga, a także film promocyjny, w którym redaktor naczelny C.B. Cebulski i naczelny dyrektor kreatywny Joe Quesada zachwalają czekające czytelników zmiany. Wszystkie materiały wizualne prezentujemy poniżej.

Marvel Comics w 2018


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *