komiksy: 1695 komiksy polskie: 125 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY PL | Nowa kolekcja komiksów w sieci sklepów

23 października 2022

Ciemna Strona Marvela #1Ciemna Strona Marvela to nowa kolekcja wydawnictwa Panini dostępna od tygodnia w sieci supermarketów Carrefour.
W kolekcji dostępne jest 10 tomów:

1. Venom: Przed Sądem
2. Czarna Wdoda: Powrót Do Domu
3. Deadpool: Tajny Agent
4. Punisher: Koszmar
5. Daredevil: Ciemne Noce
6. Jessica Jones: Prywatna Superdetektywka
7. Wolverine: Długa Noc
8. Thanos: Wyprawa Thanosa
9. Doktor Strange: Dziwne Początki Strange’a
10. Ghost Rider: Wojna U Wrót Piekła

Fanów Spider-Mana szczególnie zainteresować powinien pierwszy tom z uwagi na postać Venoma. Owy tom zawiera w sobie 8 przedrukowanych zeszytów: Venom: On Trial #1 – #3 Venom: Licence To Kill #1 – #3, Venom: Sign Of The Boss #1 – #2. W pierwszej z prezentowanych historii gościnnie pojawia się nasz Pajączek wraz z Daredevilem.

Ciemna Strona Marvela #10Drugim tomem godnym uwagi jest numer 10. Ghost Rider: Wojna u Wrót Piekła. Ten z kolei zawiera: Spirits of Vengeance (2017) #1 – #5, Mythos: Ghost Rider #1, Amazing Spider-Man / Ghost Rider: Motorstorm #1, Ghost Rider Annual #2 (2007). Szczególnym zainteresowaniem przez Pajęczych czytelników cieszyć się będzie przedruk one-shotu Amazing Spider-Man / Ghost Rider: Motorstorm #1

Cena każdego z tomów to 24,99zł. Okładka jest miękka, a grzbiety układają się w łączoną grafikę zbierającą tytułowych bohaterów i antybohaterów. Na odwrocie widnieje oznaczenie „TYLKO DLA DOROSŁYCH”.

Przypomninamy, że to już druga tego typu kolekcja wydawnictwa Panini dostępna w sieci sklepów Carrefour. Wydana w marcu 2022, Wielkie Pojedynki Kolekcja również zawiera interesujące fanów Spider-Mana albumy i wciąż jest dostępna w sklepach:

5. Spider-Man Kontra Mysterio
7. Venom Kontra Spider-Man


Related Articles

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *