komiksy: 1831 komiksy polskie: 148 seriale animowane: 112 biografie: 59

KOMIKSY | Contest of Chaos

15 marca 2023

Latem 2023 ruszy Contest of Chaos, rozbita na kilka roczników saga komiksowa, w której bohaterowie Marvela odkryją swój wewnętrzny chaos. Zapowiedziany crossover skupi się na postaci odmłodzonej Agathy Harkness, która na drodze zostania najpotężniejszą czarodziejką świata wda się w konflikt ze swoją byłą uczennicą, Scarlet Witch.

Motywem przewodnim wydarzenia ma być zorganizowana przez Harkness mistyczne wyzwanie z udziałem superbohaterów takich jak Wolverine, Spider-Man, Venom, Iron Man, Captain Marvel, Cyclops, Storm, Moon Knight, Ghost Rider, Human Torch, Taegukgi, Ghost-Spider, White Fox i Deadpool. Wszyscy oni skażeni przez magię chaosu zmierza się ze sobą w niezwykłym turnieju.

Nowa saga rozpocznie się od komiksu Scarlet Witch Annual #1, który w USA zostanie wydany 21 czerwca 2023. Przygotują go scenarzysta Steve Orlando i rysownik Carlos Nieto. Kolejne części historii będą publikowane w letnich miesiącach na stronach roczników prezentujących poszczególne pojedynki. Poniżej grafika promocyjna, której autorem jest Bryan Hitch, w wersji teaserowej i okładkowej oraz okładka annuala dedykowanego Scarlet Witch w wykonaniu Russella Dautermana.

Contest of Chaos Contest of Chaos Scarlet Witch Annual #1


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *