komiksy: 1381 komiksy polskie: 53 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | Empyre

23 stycznia 2020

Empyre. Taką nazwę nosi kolejny duży crossover Marvela. Projekt, który wystartuje już w kwietniu tego roku, przedstawi wojnę połączonych sił Avengers i Fantastic Four z militarnym sojuszem Kree i Skrullów pod przywództwem Hulklinga. Zmiennokształtny członek Young Avengers poprowadzi wojska galaktycznych imperiów do inwazji na Ziemię. Premierowy numer flagowej miniserii ukaże się 1 kwietnia 2020.

Potwierdzono też, że na czas tego eventu Spider-Man wraz z Wolverinem, Brainstorm (Valeria Richards) i Powerhousem (Franklin Richards) sformuje drugą grupę Fantastic Four, która zajmie się ochroną na Ziemi na czas kosmicznej misji głównej drużyny. Nowy team zadebiutuje w komiksie Fantastic Four #21 autorstwa duetu Dan Slott & Sean Izaakse. Premiera została wyznaczona na 22 kwietnia 2020.

Dodatkowo jedna z powiązanych miniserii będzie dedykowana samemu Spider-Manowi. Składający się z trzech numerów komiks Empyre: Spider-Man napisze Taran Killam, a zilustruje Diego Orlotegui. W tej historii tytułowy bohater spotka nowego wroga, który ujawni się podczas inwazji Kree i Skrullów. Pierwszy numer trafi do sprzedaży 29 kwietnia 2020.

Empyre Fantastic Four (Empyre) Empyre: Spider-Man


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. Interesującą inicjatywa. Warto poczytać. Nie można odrzucać sugestii. A po lekturze można dojść do wniosków i konkluzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *