komiksy: 1450 komiksy polskie: 60 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | Giant-Size Gwen Stacy

15 maja 2022

Pod koniec 2019 roku wydawnictwo Marvel zapowiedziało projekt pięcioczęściowej miniserii Gwen Stacy.

Komiks o losach tragicznie zmarłej dziewczyny Spider-Mana, którym zajęli się scenarzysta Christos Gage i rysownik Todd Nauck, doczekał się wydania dwóch numerów (w lutym i w marcu 2020), jednak z powodu wybuchu pandemii COVID-19 nie został dokończony i jego pozostałe numery nie ukazały się na amerykańskim rynku. Teraz saga o wielkiej miłości Petera Parkera, rozgrywająca się przed pierwszym spotkaniem tej dwójki na uniwersytecie, otrzyma wreszcie swój upragniony finał.

Na sierpień 2022 roku Marvel zapowiedział publikację komiksu Giant-Size Gwen Stacy. Na jego stronach zostaną przedrukowane pierwsze dwa wydane wcześniej numery uzupełnione o wszystkie trzy brakujące zeszyty, których czytelnicy dotąd jeszcze nie widzieli. One-shot o rozszerzonej objętości ma być więc zbiorczym wydaniem całej miniserii o przygodach Gwen Stacy, którą poprzednio anulowano po 2 numerach.

Premiera komiksu w formacie giant-size odbędzie się już 10 sierpnia 2022 roku. Poniżej okładka zapowiedzianego tytułu, której autorem jest Olivier Vatine.

Giant-Size Gwen Stacy (2022)


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. To bardzo dobra inicjatywa. Myślę, że ta bohaterka zasługuje na taką serię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *