komiksy: 1420 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | Heroes Reborn

25 stycznia 2021

W maju 2021 światło dzienne ujrzy crossover zatytułowany Heroes Reborn. Najnowsza historia zostanie osadzona w alternatywnym świecie, w którym Avengers nie istnieją, a ich funkcję spełnia drużyna Squadron Supreme of America. W tej rzeczywistości wielu bohaterów i złoczyńców ma stanowić skrzyżowanie postaci znanych z głównego uniwersum Marvela. Filarem crossoveru będzie czteroczęściowa miniseria, która ukaże się w całości w ciągu jednego miesiąca.

Jedna z grafik promocyjnych wydarzenia potwierdza udział Petera Parkera w tym projekcie. Scenarzysta Marc Bernardin i rysownik Rafael De Latorre przygotują komiks Heroes Reborn: Peter Parker, The Amazing Shutterbug, który ukaże tytułowego bohatera jako utalentowanego fotografa “Daily Bugle” i wielbiciela Hyperiona, najpotężniejszego superbohatera i lidera Squadron Supreme of America.

Według twórców Peter Parker z alternatywnej rzeczywistości ma być wzorowany na Jimmym Olsenie, fotoreporterze i bliskim przyjacielu Supermana z uniwersum komiksowego DC. Komiks zostanie wydany 19 maja 2021 roku.

Heroes Reborn: Peter Parker, The Amazing Shutterbug Heroes Reborn: Peter Parker, The Amazing Shutterbug


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *