komiksy: 1552 komiksy polskie: 103 seriale animowane: 111 biografie: 59

PODGLĄD | The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1

15 października 2016

9 listopada 2016 nastąpi ciąg dalszy przygód szlachetnej pajęczej rodziny: Spider-Mana, jego żony Mary Jane Watson i ich córki Annie Parker. Trio superbohaterów z Manhattanu stawi czoła rozmaitym zagrożeniom i groźnym złoczyńcom. Pierwszym z nich będzie Mole Man, władca podziemnego królestwa. Przyjdzie im się też zmierzyć z działającym zakulisowo czarnym charakterem, którego tożsamość pozostaje na razie tajemnicą.

Cała opowieść rozgrywa się w alternatywnym świecie, tradycyjnym, a nie futurystycznym Nowym Yorku, jak miało to miejsce w dobrze odebranej przez czytelników miniserii o tym samym tytule. To rzeczywistość, która obrazuje co by było, gdyby Spider-Man nie zawarł układu z Mephisto i nie rozwiązał swojego małżeństwa z użyciem magii.

Peter Parker pracuje jako niezależny dobrze zarabiający fotograf. Mary Jane prowadzi własny butik i pisze popularnego bloga o modzie. Annie ma 8 lat i uczęszcza do szkoły. Od czasu pokonania Regenta, tutejszego odpowiednika przyszłościowego tyrana z Battleworldu, cała rodzina w maskach i kostiumach broni miasta i jego mieszkańców.

Pierwszy numer drugiego tomu The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows, serii zaplanowanej jako tytuł z nieokreśloną z góry liczbą numerów, trafi do sprzedaży w dniu 09.11.2016. Autorami projektu są legendarny scenarzysta komiksów Gerry Conway i znany w branży rysownik Ryan Stegman. Poniżej można zapoznać się z okładką, jej wariantami oraz przykładowymi stronami w kolorze z tekstem i w tuszu.

The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1

preview_tasm_ryv_omc1_v1 The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1 The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1
The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1 The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1 The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1
The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1

The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1 The Amazing Spider-Man: Renew Your Vows #1


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *