komiksy: 1240 komiksy polskie: 37 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | War of the Realms: Spider-Man & The League of Realms

10 marca 2019

W ramach crossoveru War of the Realms wydana zostanie trzyczęściowa miniseria Spider-Man & The League of Realms. W komiksie, do którego scenariusz przygotował Sean Ryan, a rysunki wykonał Nico Leon, Spider-Man stanie na czele League of Realms. Skompletowana z istot z różnych wymiarów drużyna podejmie się specjalnej misji w czasie wojny z atakującymi Midgard siłami Przeklętego Malekitha.

W składzie międzywymiarowego zespołu znajdą się Spider-Man, Mountain Giant, Sir Ivory Honeyshot the Light Elf, Ro Bloodroot the Wizard, Screwbeard the Dwarf i Ud the Troll. Owiana tajemnicą jest na razie tożsamość wojownika reprezentującego Asgard.

Pierwszy numer miniserii o Spider-Manie rozgrywającej się w realiach wydarzenia War of the Realms ukaże się 15 maja 2019 roku. Poniżej jego okładka, której autorem jest Ken Lashley

War of the Realms: Spider-Man & The League of Realms


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. Co ma takiego szczególnego ów czlowiek- pająk? Na pewno każdy odpowie na to pytanie zdecydowanie inaczej. Co głowa to inne myśli. Co nowy komiks to jeszcze fajniejsze i ciekawsze przygody bohatera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *