komiksy: 1387 komiksy polskie: 53 seriale animowane: 111 biografie: 59

Nowa gra o Spider-Manie na Playstation 4

13 czerwca 2016

Podczas tegorocznej konferencji E3 na pokazie Sony zapowiedziano wydanie nowej gry komputerowej ze Spider-Manem w roli głównej. Projekt, za którego rozwój odpowiada studio Insomniac Games (twórcy “Sunset Overdrive” i serii “Ratchet & Clank”), został zatytułowany po prostu Spider-Man. Gra jako ekskluzywny tytuł ma trafić wyłącznie do posiadaczy konsoli PlayStation 4.

Spider-Man jest jedną z najbardziej ikonicznych i znanych postaci na świecie i jesteśmy podekscytowani odpowiedzialnością za stworzenie zupełnie nowej, autentycznej historii o Spider-Manie – czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym wydanym przez deweloperów. Według ich słów gracz otrzyma oryginalną opowieść niepowiązaną z żadną komiksową historią czy nadchodzącym filmem z Tomem Hollandem w roli Petera Parkera.

Na udostępnionym zwiastunie, poza wachlarzem akrobatycznych ruchów i kompilacją widowiskowych pojedynków toczonych w otwartym świecie, w oczy rzuca się też zmodyfikowany w stosunku do oryginału kostium Spider-Mana. Wśród przeciwników można zaś dostrzec przestępców noszących maski w stylu gangu Mr. Negative’a, co pozwala spekulować, że stoi za nimi odgrywający rolę bossa czarny charakter.

Premiera gry zaplanowana jest na 2017 rok. Mimo deklaracji o niezależnej fabule niewykluczone, że zapowiedziana produkcja ma w jakimś stopniu pomóc w promocji najnowszej filmowej odsłony przygód Spider-Mana, która trafi do kin w tym samym roku.


Related Articles

About Author

Dawidos