komiksy: 1700 komiksy polskie: 125 seriale animowane: 111 biografie: 59

Niesamowity Spider-Man – Album do wyklejania

Niesamowity Spider-ManTytuł: Niesamowity Spider-Man – Album do wyklejania
Wydawnictwo: Panini S.p.A.
Data wydania: 2012
Grafik: brak informacji
Redaktor naczelny: brak informacji
Wydawca: Panini S.p.A.
ilość naklejek: 191
Cena albumu: brak informacji

 

Dodatki

• brak

Recenzja

Album do wyklejania wydany przez Panini bazuje na filmie Amazing Spider-Man.

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że album wraz z naklejkami streszczą nam film, jednak już po pierwszych stronach wiemy, że tak nie jest. Album przedstawia film, jednak naklejki w dużej większości to wycięte z niego kadry. Nie mamy tam streszczeń a opisy postaci i zarys fabuły.

Oprócz tradycyjnych naklejek mamy możliwość również zebrania odblaskowych – srebrnych, gdzie dana postać została zaprezentowana w bardzo przystępny dla oka sposób. Ponadto jest wiele naklejek łączonych, czyli pozwalających uzyskać pełen obraz dopiero po skompletowaniu obydwu. Dzięki temu, że naklejki to nie tylko kadry filmu, to z powodzeniem mogą zdobić różne inne przedmioty – czyli mamy możliwość sensownego zagospodarowania naklejek powtórzonych.

Ogólnie album prezentuje się bardzo dobrze, niektóre naklejki są szczególnie godne uwagi z uwagi na swój design. Łącznie mamy do zebrania aż 191 naklejek. Dla kolekcjonerów to nie lada gratka godna uwagi. W porównaniu do innych albumów Panini, gdzie otrzymujemy jakieś ciekawe dodatki w formie plakatu, tutaj nic takiego nie uświadczymy – tylko srebrne naklejki. Myślę, że ocena 4 pajączków będzie adekwatna, z uwagi za fakt, że nie zdradzono w nim fabuły, co tylko zachęca d obejrzenia filmu.

Ocena:

Autor: Spider-Nik

Niesamowity Spider-Man Niesamowity Spider-Man Niesamowity Spider-Man Niesamowity Spider-Man


Related Articles

About Author