komiksy: 1700 komiksy polskie: 125 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Man i Przyjaciele 3/2008

Spider-Man i Przyjaciele 3/2008Numer: Spider-Man i Przyjaciele 3/2008
Tytuł: Przygoda w zoo
Wydawnictwo: Egmont Polska sp. z o.o.
Data wydania: Sierpień 2008
Scenariusz: brak informacji
Rysunki: brak informacji
Tusz: brak informacji
Kolory: brak informacji
Okładka: brak informacji
Redaktor naczelny: Joanna Kuzincow
Tłumacz: Anna Kontkiewicz
Druk: Winkowski
Produkcja: Cezary Wolski
Cena: 5,90 zł

Streszczenie

Spider-Man i przyjaciele udali się do parku, gdzie Kapitan Ameryka zaproponował by pobawić się jego tarczą. Podczas zabawy tarcza trafiła na drzewo. Rozpoczęła się nowa zabawa polegająca na tym, kto pierwszy wejdzie na drzewo. Wyścig wygrała Spider-Girl, która nie chciała bawić się tarczą. W momencie, gdy już wszyscy dotarli do celu, Spider-Man zaproponował kolejną zabawę polegająca na wyścigu w stronę ziemi.

Zawartość i dodatki
    – komiks
    – łamigłówki, wycinanki
    – plakat
    – gadżet: Kredki do twarzy

 

Recenzja

Kolejny numer gazetki dla najmłodszych pokazuje zabawę bohaterów tarczą Kapitana Ameryki.

Zaraz po komiksie otrzymujemy kolejną porcję łamigłówek, zagadek i wyzwań zaprojektowanych z myślą o najmłodszych czytelników. Oprócz tego wycinanka, która wymaga uszkodzenia drugiej strony gazety. Tutaj można by zrobić tak, by druga strona była pusta bądź by była tam reklama. Dalej wchodzimy w podstawy liczenia, czyli dodawanie. W raz z trzecim numerem nauczymy naszą pociechę pisania litery „c”.

Pierwszy raz otrzymujemy plakat z superbohaterami w formie Spider-Man i Przyjaciele. Tutaj niestety przy wyciągnięciu ze zszywek stracimy aż dwie strony gazetki. Zaraz potem kilka wyzwań w tym zadanie logiczne, porcję informacji na temat bohaterów. A na sam koniec dwie strony fan-artów.

Do magazynu dołączono kredki do twarzy. W porównaniu do wcześniejszych prezentów, myślę, że ten prezent jest najciekawszy i może dawać najwięcej frajdy najmłodszemu.

Przechodząc do oceny, myślę, że ze spokojem można utrzymać 5 pajączków. Najmłodsze pociechy powinny być zadowolone, jak i rodzice.

Ocena:

Autor: Spider-Nik

Spider-Man i Przyjaciele 3/2008 Spider-Man i Przyjaciele 3/2008 Spider-Man i Przyjaciele 3/2008


Related Articles

About Author