komiksy: 1700 komiksy polskie: 125 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Man i Przyjaciele 2/2008

Spider-Man i Przyjaciele 2/2008Numer: Spider-Man i Przyjaciele 2/2008
Tytuł: Przygoda w zoo
Wydawnictwo: Egmont Polska sp. z o.o.
Data wydania: Lipiec 2008
Scenariusz: brak informacji
Rysunki: brak informacji
Tusz: brak informacji
Kolory: brak informacji
Okładka: brak informacji
Redaktor naczelny: Joanna Kuzincow
Tłumacz: Anna Kontkiewicz
Druk: Winkowski
Produkcja: Cezary Wolski
Cena: 5,90 zł

Streszczenie

Spider-Man, Spider-Girl oraz Lizard wybrali się do Zoo. Do całej trójki podbiega strażnik i prosi o pomoc w ściągnięciu z drzewa małego kotka. Problem pojawia się, gdy okazuje się, że to małe lwiątko, które pilnowane jest przez rodziców. Spider-Man mimo wszystko używa swoich sieci by ściągnąć zwierzątko za co strażnik nagradza go trzema darmowymi biletami. Pozostała dwójka bohaterów tymczasem znajduje się w terrarium, gdzie przyglądają się jaszczurkom dalekimi kuzynami Lizarda.

Zawartość i dodatki
    – komiks
    – łamigłówki, wycinanki
    – gadżet: Spider-Pompka

 

Recenzja

Drugi numer przenosi nas do zoo, gdzie Spider-Man wraz ze swoim odwiecznym przeciwnikiem Lizardem i Spider-Girl ratują sytuację z uwięzionym na drzewie lwiątkiem. Wszystko dobrze się kończy i możemy przejść do łamigłówek.

Kolejna porcja łamigłówek, zagadek i wyzwań. Wszystkie oznaczone przybliżając rodzicowi na co działa dane zadanie, np. na spostrzegawczość, na pisanie, na rozumienie itp.. Do tego dołączone są wycinanki, tu niestety drobny zawód, ponieważ żeby wyciąć obrazek, trzeba poświecić drugą stronę magazynu. Do gazetki dołączono tym razem spider-pompkę.

Cieszę sie, że Egmont kontynuuje wydawanie tego magazynu. Oby jak najdłużej, żeby najmłodsze pokolenie mogło wejść w świat Spider-Mana i razem z nim dorastać. Kolejne 5 pajączków ode mnie.

Ocena:

Autor: Spider-Nik

Spider-Man i Przyjaciele 2/2008 Spider-Man i Przyjaciele 2/2008 Spider-Man i Przyjaciele 2/2008


Related Articles

About Author