komiksy: 1428 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Woman #17

Spider-Woman #17Numer: Spider-Woman #17
Tytuł: Brak
Wydawnictwo: Marvel Comics 2017
Data wydania: Maj 2017
Scenariusz: Dennis Hopeless
Rysunki: Veronica Fish
Tusz: Veronica Fish & Andy Fish
Kolory: Rachelle Rosenberg
Litery: Travis Lanham
Okładka: Javier Rodriguez
Asystent redaktora: Allison Stock
Redaktor: Devin Lewis
Redaktor wykonawczy: Nick Lowe
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Roger Gocking, Ben Urich i Carol Danvers pomagają Jessicę Drew przygotować na dachu przyjęcie dla zaproszonych superbohaterów. Roger martwi się, czy przyjaciele Drew zaakceptują go jako jej chłopaka. Ci zjawiają się akurat w chwili ich pocałunku, co wywołuje zbiorową konsternację. Nagle elektroniczna niania przy pasku Gockinga sygnalizuje, że obudził się Gerry, syn Spider-Woman.

Przejęty reakcją gości Roger schodzi do mieszkania i ku swojemu zdumieniu zastaje raczkującego po suficie bobasa. Kiedy usiłuje złapać dziecko z nowo odkrytymi supermocami matki, Jessica staje do konfrontacji z Black Widow, która głośno krytykuje jej związek z byłym podrzędnym super-łotrem. Jessica ripostuje, że wreszcie jest szczęśliwa. Kłótnię przerywa widok Gerry’ego, który uciekł z pokoju na dach.

Próby złapania dokazującego niemowlaka podejmują się Spider-Man, Captain Marvel i Black Widow, ale Gerry wyślizguje się im, a oni boleśnie przekonują się o jego zdolnościach. W końcu malec wpada do miski i gdy Roger stara się go uspokoić, ten znów daje popis mocy i spada z dachu. Mężczyzna rzuca się za nim. Obu łapie siecią Spider-Man. Wzruszona Jessica całuje Rogera i reszta przekonuje się do tego związku.

Później. Jessica, Roger, Ben i Carol sprzątają zdemolowany pokój Gerry’ego. Choć na dachu trwa jeszcze impreza, postanawiają pobyć we czwórkę i cieszyć się swoim towarzystwem.

Autor: Dawidos

Spider-Woman #17 Spider-Woman #17 Spider-Woman #17

Spider-Woman #17 Spider-Woman #17 Spider-Woman #17


Related Articles

About Author

Dawidos