Z tyłu sceny Carnegie Hall. Jakiś mężczyzna wyłącza telefon, mówiąc do swojego kolegi, że Hunter Todd jest już bezużyteczny i że mają na ogonie Spider-Mana, każe więc zatrzeć wszystkie ślady w sprawie aktora i Tricii Lane. Mężczyzna to filantrop Garrison Klum.
Soho. Spider-Man i Black Cat, stojąc na dachu, patrzą, jak karetka wywozi dwójkę ludzi: Huntera i dziewczynę, która z nim była. Peter i Felicia kłócą się o przeszłość i związek Parkera z Mary Jane, jednak szybko się godzą. Ustalają, że trzeba odnaleźć Brownstone’a. Black Cat w głębi duszy liczy na to, że Spidey poleci za nią. Jak widać oboje mają się ku sobie i razem zaczynają poszukiwania.
Na przyjęciu, na którym jest Garrison Klum, coś zaczyna się dziać – dochodzi do wybuchu. Przez ścianę wchodzi Scorpia. Szybko rozprawia się z policją i próbuje porwać Kluma, jednak przeszkadza jej Black Cat.
Po krótkiej walce z kobietą w stroju skorpiona Black Cat zaczepia swoją linkę o jej ogon i skacze przez dziurę w ścianie. W ten sposób urywa jej ogon, jednak sama leci w dół. W ostatniej chwili ratuje ją Spider-Man. W podziękowaniu Cat go całuje, na co gapie krzyczą i śmieją się. Scorpię zabiera policja, a Garrison, mimo sprzeciwów swego kolegi, Francisa, dziękuje superbohaterom za ratunek. Kiedy Klum odchodzi, Spider-Man stwierdza, ze zna jego głos i uważa, że to jest pan Brownstone.






