komiksy: 1275 komiksy polskie: 43 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY PL | Nowości komiksowe w Polsce 19.06 i 21.06

18 czerwca 2019

Wydawnictwo Egmont już jutro (19.06) zaprezentuje kolejny tom Amazing Spider-Man: Globalna Sieć. Natomiast za kilka dni (21.06) w kioskach będziemy mogli nabyć coś dla młodszych czytelników – Marvel Komiks.

Amazing Spider-Man: Globalna sieć. Demonstracja siły. Tom 3

Amazing Spider-Man tom 3
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL NOW 2.0
Scenarzysta: Dan Slott, Christos Gage
Ilustrator: Giuseppe Camuncoli
Tłumacz: Bartosz Czartoryski
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 19.06.2019

Trzeci tom przygód Spider-Mana z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Superbohaterowie i superłotrzy znikają w tajemniczych okolicznościach. Początkowo wydaje się, że to seria niepowiązanych wypadków, jednak z czasem okazuje się, że chodzi o przemyślane działanie. To Regent uknuł misterny, złowrogi plan, żeby za jednym zamachem pozbyć się Spider-Mana, Iron Mana i Avengers. Wiadomo, że Peter Parker i Tony Stark nie przepadają za sobą. Czy jednak będą w stanie współpracować, żeby pokonać Regenta. A może będzie im potrzebny do tego ktoś trzeci?

Autorami scenariusza są Dan Slott (She-Hulk, Mighty Avengers) i Christos Gage, a rysunki przygotował Giuseppe Camuncoli.

Marvel Komiks

Komiksy Marvel Tom1
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL KOMIKS
Scenarzysta: Jeff Parker, Paul Tobin
Ilustrator: Manuel Garcia, Alvin Lee, Matteo Lolli
Tłumacz: Grzegorz Gołębski
Typ oprawy: miękka
Liczba stron: 112
Data premiery: 21.06.2019

Seria dla młodszych wielbicieli superbohaterów, w której co miesiąc ukazują się nowe przygody Spider-Mana, Hulka, Avengers oraz innych znanych i lubianych herosów Marvela. Na 112 stronach znajduje się aż pięć zamkniętych historii, które pierwotnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel Comics w serii Marvel Adventures, tworzonej specjalnie z myślą o młodszym odbiorcy. W tym tomie Hulk, Iron Man i Spider-Man adoptują psa z piekła rodem i mierzą się z amatorami kosmicznego sportu ekstremalnego, Peter Parker wypowiada wojnę mafijnej rodzinie Torino, a Avengers dowiadują się, że w roli obrońców Ziemi ma ich zastąpić zaawansowany system znany jako ULTRON…


Related Articles

About Author

  1. Dla mnie Spiderman jest postacią, która zostawia coś w pamięci. Wzbudza pozytywne odczucia i emocje. Jest jednym z moich bohaterów. Który pozostanie w umyśle oraz sercu.

  2. Czytałem tę drugą pozycję. Każdego bym namawiał do przeczytania. To nie jest komiks tylko dla dzieci. Zdecydowanie także dla starszych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *