komiksy: 1419 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY PL | Nowości komiksowe w Polsce 2.10 i 18.10

02 października 2019

Wydawnictwo Egmont już dziś (02.10) zaprezentuje kolejny tom Amazing Spider-Man: Globalna Sieć. Natomiast za kilka dni (18.10) w kioskach będziemy mogli nabyć kolejny tom komiksu dla młodszych czytelników – Marvel Komiks.

Amazing Spider-Man: Globalna sieć. Starzy znajomi. Tom 4

Amazing Spider-Man tom 4
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL NOW 2.0
Scenarzysta: Dan Slott, Christos Gage
Ilustrator: Giuseppe Camuncoli, R.B. Silva
Tłumacz: Bartosz Czartoryski
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 02.10.2019

Czwarty tom przygód Spider-Mana z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. W Parker Industries dochodzi do wybuchu. Do czego jest zdolny Peter Parker, zarówno jako dyrektor firmy, jak i Spider-Man, żeby uratować swoich pracowników? Tymczasem Prowler zakrada się do siedziby Jackala, gdzie spotka dobrze znanego wroga, ale w… dość zaskakującej postaci. Nadchodzi też chwila, na którą wszyscy czekali: Doktor Octopus już zbyt długo tkwił uwięziony w ciele Living Braina i wraca z zupełnie nowym planem działania! Co gorsza, ktoś bliski Peterowi umiera. Parker jeszcze raz musi wybrać między życiem osobistym a odpowiedzialnością związaną z byciem Spider-Manem. Tym razem żadne rozwiązanie nie wydaje się dobre…

Autorami scenariusza są Dan Slott (She-Hulk, Mighty Avengers) i Christos Gage, a rysunki przygotowali Giuseppe Camuncoli i R.B. Silva.

Marvel Komiks #4

Komiksy Marvel Tom 4
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL KOMIKS
Scenarzysta: Paul Tobin, Jeff Parker, Paul Benjamin
Ilustrator: Matteo Lolli, Jacopo Camagni, Manuel Garcia, Roberto di Salvo, David Nakayama
Tłumacz: Grzegorz Gołębski
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 18.10.2019

Seria dla młodszych wielbicieli superbohaterów, w której co dwa miesiące ukazują się nowe przygody Spider-Mana, Hulka, Avengers oraz innych znanych i lubianych herosów Marvela. Na 112 stronach znajduje się aż pięć zamkniętych historii, które pierwotnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel Comics w serii Marvel Adventures, tworzonej specjalnie z myślą o młodszym odbiorcy.
W tym tomie Spider-Man i Wolverine zastawiają pułapkę na Sępa, Avengers usiłują powstrzymać masową ucieczkę z więzienia dla arcyłotrów, a Doktor Strange musi przechytrzyć Dormammu – straszliwego władcę Mrocznego Wymiaru. Na koniec przeczytacie opowieść o tym, jak doktor Bruce Banner zyskał swoje zieleńsze drugie ja i po raz pierwszy przemienił się w Hulka.


Related Articles

About Author

  1. Niesamowite komiksy. Być może któryś lub nawet dwa będą kupione przeze mnie. Gdyż są to bardziej niż fajne komiksy.

  2. Spider-Man to najciekawszy bohater po Batmanie i Supermanie. Być może kiedyś i ich przeskoczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *