komiksy: 1386 komiksy polskie: 53 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY PL | Nowości komiksowe w Polsce 20.08 i 21.08

19 sierpnia 2019

Wydawnictwo Egmont już jutro (20.08) w kioskach będziemy mogli nabyć kolejny numer Marvel Komiks dla młodszych czytelników. A dzień później (21.08) do sprzedaży trafi Avengers tom 3: Wojna Domowa II, gdzie w skład tej drużyny wchodzi drugi Spider-Man (Miles Morales).

Marvel Komiks #3

Komiksy Marvel Tom 3
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL KOMIKS
Scenarzysta: Paul Tobin, Jeff Parker
Ilustrator: Jacopo Camagni, Ronan Cliquet, Manuel Garcia, Alvin Lee, Roberto di Salvo
Tłumacz: Grzegorz Gołębski
Typ oprawy: miękka
Data premiery: 20.08.2019

Seria dla młodszych wielbicieli superbohaterów, w której co miesiąc ukazują się nowe przygody Spider-Mana, Hulka, Avengers oraz innych znanych i lubianych herosów Marvela. Na 112 stronach znajduje się aż pięć zamkniętych historii, które pierwotnie ukazały się nakładem wydawnictwa Marvel Comics w serii Marvel Adventures, tworzonej specjalnie z myślą o młodszym odbiorcy. W tym tomie Hulk, Iron Man i Spider-Man idą na koncert przestępcy władającego dźwiękiem, Doktor Strange z pomocą Petera Parkera łata dziury w tkance rzeczywistości, a sam Spidey mierzy się z Doktorem Octopusem. Tymczasem ważną ceremonię z udziałem Avengers zakłóca powrót złoczyńcy z czasów drugiej wojny światowej…

Avengers, Tom 3: Wojna Domowa II

Avengers, Tom 3
Wydanie: 2019
Seria/cykl: MARVEL NOW 2.0
Scenarzysta: Mark Waid
Ilustrator: Adam Kubert
Tłumacz: Marek Starosta
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 21.08.2019

Trzeci tom przygód Avengers z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Ulysses z rasy Inhumans potrafi przewidzieć przyszłość. To odkrycie wywołało rozłam wśród superbohaterów, wobec którego nikt z Avengers nie może pozostać obojętny. Rozczarowana swoimi idolami Wasp spróbuje rozwiązać konflikt dzięki nauce. Vision uda się w podróż w czasie, aby dopaść zaprzysięgłego wroga Ziemi.
Tymczasem Thor zasięgnie rady u wszechwiedzącego strażnika Bifrostu… i przekona się, że znajomość przyszłości nie zawsze zapewnia przewagę. Scenariusz tego tomu napisał Mark Waid (Daredevil, Deadpool, Fantastyczna Czwórka), a rysunki stworzył Adam Kubert (Avengers i X-Men: Axis, Ultimate X-Men, Wolverine: Geneza II).


Related Articles

About Author

  1. Ciekawe propozycje komiksowe. Coś prawie dla każdego. Być może także dla mnie. Komiksy trzeba po prostu polubić. Jak to się mówi dochodzi się do tego latami. Coś podobnego jak ze stylem. Jedna osoba osiągnie to szybciej a druga dochodzi do tego latami. Zależy to od takiego czy innego człowieka.

  2. Dobrze napisane. Nie chodzi tu zdecydowanie o narodowość ale o inne aspekty ale nie przynależności narodowej ale cechy osobowości. Coś takiego jak ego lub super- ego. To zdecydowanie coś kluczowego. Dochodzenie do tego stylu swojego stylu. Właśnie z tym zdecydowanie się wiąże.

  3. Powinienem lubić Spider Mana ale wolę lubieć jego przeciwników czyli super- łotrów. Dr Octopus czy Sandman to moje klimaty.

  4. Czy Spider Man czy Sandman to zmyślone postaci. Ale z drugiej strony bardziej popularne niż nie jedna rzeczywista.

  5. Czytałem jeden i drugi komiks nic ciekawego.

  6. Nie jestem w temacie. O czym piszecie? Nie dosłyszałem i nie dowiedziałem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *