komiksy: 1420 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY PL | Superbohaterowie Marvela Tom 101

04 listopada 2020

W dniu 4 listopada do kiosków i salonów prasowych zawitał 101 tom kolekcji Superbohaterowie Marvela – Superior Spider-Man (Otto Octavius). Jest to polskojęzyczne zbiorcze wydanie komiksów Superior Spider-Man #1, Superior Spider-Man Team-Up #1-4 i Scarlet Spider #20. W skrócie: debiut Superior Spider-Mana na łamach solowej serii, team-up ze Scarlet Spiderem w walce z Jackalem i udział w wojnie Infinity przeciwko Thanosowi. Tom stanowi więc album, który powinien znaleźć się w kolekcji każdego miłośnika Spider-Mana. Poniżej dane udostępnione przez wydawcę, którym jest polski oddział Hachette.

Opis wydawcy:
Wielka siła. Wielka odpowiedzialność. Niebezpieczny umysł! Oto ze zderzenia heroizmu i złości powstaje Doskonalszy Spider-Man. W 2013 roku Dan Slott wywrócił do góry nogami uniwersum Marvela: zabił Zdumiewającego Spieder-Mana, co wywołało szok fanów walecznego bohatera na całym świecie. Teraz możecie zobaczyć, jak nowy pająk i jego niesamowicie przyjaciele czynią dobro w jednej z najbardziej kontrowersyjnych fabuł w komiksach: Doktor Octopus przejmuje kontrolę nad ciałem pajęczego Avengera i zaprzęga swą dziką logikę do walki z najbardziej nikczemnymi łotrami. Przedstawiamy historię inną od wszystkich – Otto Octacius jako Spider-Mana!

Tytuł oryginału: Superior Spider-Man (Otto Octavius)
Oryginalne zeszyty: Superior Spider-Man Vol. 1 #1 (marzec 2013), Superior Spider-Man Team-Up Vol. 1 #1-4 (wrzesień-grudzień 2013 roku), Scarlet Spider Vol. 2 #20 (sierpień 2013 roku)
Scenariusz: Dan Slot, Chris Yost, Robert Rodi, Erik Burnham
Ołówek: Ryan Stegman, David Lopez, Marco Checchetto, Michael Del Mundo​, In-Hyuk Lee, Pat Olliffe
Tusz: Ryan Stegman, Andy Owens, Marco Checchetto, In-Hyuk Lee, Michael Del Mundo​
Kolory: Edgar Delgado, Rachelle Rosenberg, Lee Loughridge, In-Hyuk Lee, Michael Del Mundo​, Marco D’Alfonso
Przekład: Oskar Rogowski, Dominik Szcześniak
Stron: 144

Superbohaterowie Marvela Tom 101


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *