komiksy: 1419 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY PL | Superbohaterowie Marvela Tom 79

31 grudnia 2019

W dniu 31 grudnia do kiosków i salonów prasowych zawitał 79 tom kolekcji Superbohaterowie Marvela – Miles Morales, Ultimate Spider-Man. Jest to polskojęzyczne zbiorcze wydanie komiksów Ultimate Fallout #4, Ultimate Spider-Man Vol. 2 #1 oraz Spider-Men #1-5. W skrócie: pierwszy występ Milesa Moralesa, następcy Spider-Mana z alternatywnego uniwersum Earth-1610, oraz jego pierwsze spotkanie z oryginalnym Spider-Manem z Earth-616. Tom stanowi więc album, który powinien znaleźć się w kolekcji każdego miłośnika Spider-Mana. Poniżej dane udostępnione przez wydawcę, którym jest polski oddział Hachette.

Opis wydawcy:
Niezrównanego Ultimate Spider-Mana mogło stworzyć tylko tak zdumiewające alternatywne uniwersum. Został nim bezkonkurencyjny Miles Morales! W tym wyjątkowym tomie zdumiewający Spide-Man jeszcze raz wyrusza na misję, łącząc siły z Milesem Moralesem, swoim przebojowym następcą z innego świata! Pobujajcie w sieciach wraz z ikoną współczesnego komiksu w opowieści stworzonej, by świętować pięć dziesięcioleci zdumiewających pajęczych opowieści, i poznajcie nowego arachnomściciela!

Tytuł oryginału: Miles Morales, Ultimate Spider-Man
Oryginalne zeszyty: Ultimate Fallout #4 (październik 2011), Ultimate Spider-Man Vol. 2 #1 (listopad 2011) oraz Spider-Men #1-5 (sierpień-listopad 2012)
Scenariusz: Brian Michael Bendis
Ołówek: Sara Pichelli
Tusz: Sara Pichelli
Kolory: Justin Ponsor
Przekład: Mateusz Jankowski, Marek Starosta, Michał Toński
Stron: 152

Superbohaterowie Marvela Tom 79


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. Ktoś jak lubi Spidermana powinien kupić sobie ów tom. Na pewno na tym nie straci a wiele zyska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *