komiksy: 1240 komiksy polskie: 37 seriale animowane: 111 biografie: 59

KOMIKSY | Team-up Spider-Mana i Black Cat w Amazing Spider-Man

03 października 2018

W październiku Spider-Man i Black Cat po raz kolejny połączą siły. Na łamach serii The Amazing Spider-Man rusza trzyczęściowa historia z udziałem kociej włamywaczki.

W ósmym numerze flagowego tytułu o Spider-Manie superbohater skrzyżuje drogi z tajemniczą Gildią Złodziei z Nowego Yorku (Thieves Guild of New York), aby rozwiązać zagadkę spektakularnej kradzieży. W toku śledztwa zawrze niełatwy sojusz z Black Cat, która niedawno była wpływowym graczem nowojorskiego podziemia. Wspólnie zajmą się wytropieniem sprawców.

Pierwsza część kolejnej historii autorstwa Nicka Spencera i Humberto Ramosa zadebiutuje w The Amazing Spider-Man #8 (premiera: 24 października 2018). Wszystkie trzy zeszyty doczekają się alternatywnych okładek świętujących powrót Black Cat do życia Spider-Mana. Autorami ilustracji, które można zobaczyć poniżej, są J.G. Jones (#8), Mike Wieringo (#9) i J. Scott Campbell (#10).

Komiksowy projekt startuje w okolicach premiery pierwszego dodatku DLC dla gry Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4, zatytułowanego The Heist. Przeznaczone dla graczy rozszerzenie wprowadzające do świata gry postać Black Cat trafi do cyfrowej dystrybucji 23 października tego roku, czyli dzień przed publikacją komiksu z kolejnym występem słynnej włamywaczki.

The Amazing Spider-Man #8 (2018) The Amazing Spider-Man #9 (2018) The Amazing Spider-Man #10 (2018)


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *