komiksy: 1252 komiksy polskie: 42 seriale animowane: 111 biografie: 59

Konkurs Spider-Man Online: Marvel’s Spider-Man (PS4)

07 września 2018

Dziś premiera gry Marvel’s Spider-Man, jednego z najgorętszych tytułów na PS4, wyczekiwanego przez fanów pajęczego superbohatera na całym świecie. Z tej okazji serwis Spider-Man Online organizuje konkurs, w którym do wygrania jest standardowa edycja gry w polskiej wersji językowej. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, 7 września, i potrwa do 14 września. Zwycięzca zostanie ogłoszony 15 września.

Marvel's Spider-Man (PS4) PL

Co trzeba zrobić, by zdobyć świeżutki egzemplarz najnowszej gry o Spider-Manie? Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania, przesyłając odpowiedzi za pośrednictwem formularza na samym dole tego ogłoszenia. Podpowiemy, że przyda się lektura naszego info o Marvel’s Spider-Man.

PYTANIA

1. W jakim wydarzeniu komiksowym Marvela ma zadebiutować przedstawiony w grze Spider-Man?

2. Jak nazywa się gang Mister Negative’a, jednego z czarnych charakterów gry?

3. Jaki zawód wykonuje w grze J. Jonah Jameson, po tym, jak przestał być wydawcą ”Daily Bugle”?

W formularzu zgłoszeniowym należy podać imię, nick, adres e-mail i odpowiedzi. Laureat wyłoniony w drodze losowania otrzyma od redakcji powiadomienie o zwycięstwie i zostanie poproszony o ponowne przesłanie danych zgłoszeniowych, a także podanie nazwiska i danych adresowych celem wysłania do niego/niej nagrody. Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy wszystkich chętnych do zapoznania się z poniższym regulaminem konkursu.

Zapraszamy do zabawy. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs organizuje serwis Spider-Man Online, założony przez administratora Macieja Wyrozębskiego (Londyn) i prowadzony merytorycznie przez redaktora naczelnego Dawida Wojtowicza (Warszawa), którzy są administratorami danych uczestników konkursu.

2. Konkurs, organizowany wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, rozpoczyna się 7 września 2018 i trwa do 14 września 2018.

3. Nagrodą w konkursie jest wydana w pudełku Blue-ray gra Marvel’s Spider-Man w edycji standardowej z polską wersją językową, o szacunkowej cenie rynkowej 250 zł. Gra jest nowa i zafoliowana, nieużywana przez redakcję.

4. Zadaniem konkursowym jest udzielenie odpowiedzi na 3 pytania wymienione w ogłoszeniu o konkursie, znajdującym się nad niniejszym regulaminem. W losowaniu nagrody wezmą udział tylko osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie 3 pytania.

5. Udział w konkursie i wysyłka nagrody do jego zwycięzcy wymaga podania niektórych danych osobowych w wiadomości e-mail. W pierwszej części (przed wysłaniem nagrody) uczestnik podaje imię, nick oraz adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym. Po zakończeniu konkursu zwycięzca otrzymuje powiadomienie od redakcji, a następnie przesyła ponownie dane do identyfikacji (imię, nick, adres e-mail), podając dodatkowo nazwisko i adres (ulica, kod pocztowy, miasto), aby możliwa była wysyłka nagrody.

6. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procedury konkursu. Dane będą służyły wyłącznie na potrzeby konkursu i nie będą ani wykorzystywane do celów marketingowych, ani udostępniane podmiotom trzecim.

7. Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, a także żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także ich przeniesienia. Cofnięcie zgody na użytkowanie danych w trakcie trwania konkursu oznacza automatycznie rezygnację z udziału w nim.

8. Wysłanie e-maila z danymi uczestnika i odpowiedziami na pytania jest tożsame z akceptacją wszystkich postanowień regulaminu konkursu i zgodą na udział w tej akcji.

9. Organizatorzy konkursu zobowiązują się, że po jego zakończeniu wszystkie dane uczestników zostaną wykasowane ze stworzonej przez nich bazy danych.

10. Korespondencja z uczestnikami konkursów w trakcie jego trwania i po jego zakończeniu (w celu powiadomienia o zwycięstwie) prowadzona jest za pośrednictwem oficjalnego adresu e-mailowego serwisu Spider-Man Online: redakcja@spider-man.org.pl, pod który podpięto również formularz zgłoszeniowy. Informacje o zwycięzcy (w postaci nicka i imienia wysłanego wcześniej w zgłoszeniu) zostaną podane w komunikacie na stronie www.spider-man.org.pl oraz poście na oficjalnym profilu serwisu na Facebooku w dniu 15 września 2018.

11. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

12. Wyłonienie zwycięzcy konkursu odbywa się drogą losowania za pośrednictwem generatora losowych liczb RANDOM.ORG. Liczby przyporządkowane są do uczestników zgodnie z kolejnością nadsyłania zgłoszeń do konkursu.

13. Koszt wysyłki nagrody do zwycięzcy (opakowanie, opłata pocztowa) pokrywa w całości redakcja. Dostawa ma postać przesyłki poleconej zleconej w ramach usług świadczonych przez Pocztę Polską.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KONKURS ZAKOŃCZONY


Related Articles

About Author

Dawidos