komiksy: 1381 komiksy polskie: 53 seriale animowane: 111 biografie: 59

Wyniki konkursu Wydawnictwa Insignis i Spider-Man Online

13 października 2019

Z radością informujemy, że zwycięzcami konkursu Wydawnictwa Insignis i Spider-Man Online, w którym nagrodami były 3 egzemplarze książki Spider-Man: Wiecznie młody, zostali uczestnicy legitymujący się w wysłanych zgłoszeniach następującymi danymi:

1. Imię: Krzysztof
Nick: the_matrix

2. Imię: Krzysztof
Nick: Ruseek

3. Imię: Michal
Nick: michal1607

Na pytanie konkursowe Jak nazywa się organizacja przestępcza, na czele której stoi Silvermane, główny czarny charakter wydanej powieści o Spider-Manie? udzielili oni poprawnej odpowiedzi: Maggia (za poprawną uznawano także odpowiedź: Hydra, gdyż była to organizacja, na czele której kiedyś stanął Silvermane). Następnie spośród osób, które również odpowiedziały poprawnie na to pytanie i którym przyporządkowano liczby według kolejności nadesłania zgłoszeń, to właśnie oni zostali wylosowani przez generator liczb losowych RANDOM.ORG.

Do laureatów została wysłana wiadomość z informacją o zwycięstwie w konkursie i prośbą o podanie dodatkowych danych koniecznych do wysłania nagrody. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

Z chwilą skontaktowania się ze zwycięzcami dane pozostałych uczestników znajdujące się w dyspozycji redakcji zostaną zgodnie z regulaminem konkursu wykasowane.


Related Articles

About Author

Dawidos