komiksy: 1366 komiksy polskie: 49 seriale animowane: 111 biografie: 59

SMO | Konkurs Wydawnictwa Insignis i Spider-Man Online: Spider-Man. Wiecznie młody

28 września 2019

We współpracy z Wydawnictwem Insignis serwis Spider-Man Online organizuje konkurs, w którym do wygrania są 3 egzemplarze książki Spider-Man. Wiecznie młody. Konkurs rozpoczyna się 28 września 2019 i potrwa do 12 października 2019. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 13 października 2019.

Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody
Wydawnictwo Insignis

Co trzeba zrobić, by wygrać książkę o przygodach Spider-Mana? Wystarczy odpowiedzieć na jedno poniższe pytanie, przesyłając odpowiedź za pośrednictwem formularza na samym dole tego ogłoszenia.

PYTANIE KONKURSOWE

Jak nazywa się organizacja przestępcza, na czele której stoi Silvermane, główny czarny charakter wydanej powieści o Spider-Manie?

W formularzu zgłoszeniowym należy podać imię, nick, adres e-mail i odpowiedź na pytanie konkursowe. Laureaci wyłonieni w drodze losowania (3 osoby) otrzymają od redakcji powiadomienie o zwycięstwie i zostaną poproszeni o ponowne przesłanie danych zgłoszeniowych, a także podanie nazwiska i danych adresowych celem wysłania do nich nagrody. Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy wszystkich chętnych do zapoznania się z poniższym regulaminem konkursu.

Zapraszamy do zabawy. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs organizuje serwis Spider-Man Online, którego redakcja jest administratorami danych uczestników konkursu.

2. Konkurs, organizowany wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, rozpoczyna się 28 września 2019 i trwa do 12 października 2019.

3. Nagrodą w konkursie są 3 egzemplarze książki Spider-Man. Wiecznie młody, o szacunkowej cenie rynkowej 39,99 zł. Każdy laureat otrzymuje po jednym egzemplarzu nagrody.

4. Fundatorem nagrody jest partner konkursu tj. Wydawnictwo Insignis, wydawca oficjalnych powieści Marvela w Polsce, z którym serwis Spider-Man Online nawiązał współpracę.

5. Zadaniem konkursowym jest udzielenie odpowiedzi na 1 pytanie wymienione w ogłoszeniu o konkursie, znajdujące się nad niniejszym regulaminem. W losowaniu nagród wezmą udział tylko osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe.

6. Udział w konkursie i wysyłka nagród do jego zwycięzców wymaga podania niektórych danych osobowych w wiadomości e-mail. W pierwszej części (przed wysłaniem nagrody) uczestnik podaje imię, nick oraz adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym. Po zakończeniu konkursu zwycięzcy otrzymują powiadomienie od redakcji, a następnie przesyłają ponownie dane do identyfikacji (imię, nick, adres e-mail), podając dodatkowo nazwisko i adres (ulica, kod pocztowy, miasto), aby możliwa była wysyłka nagrody.

7. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procedury konkursu. Dane będą służyły wyłącznie na potrzeby konkursu. W ramach jego finalizacji zostaną udostępnione Wydawnictwu Insignis, które zajmie się wysyłką nagród do zwycięzców.

8. Uczestnicy mają prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, a także żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także ich przeniesienia. Cofnięcie zgody na użytkowanie danych w trakcie trwania konkursu oznacza automatycznie rezygnację z udziału w nim.

9. Wysłanie e-maila z danymi uczestnika i odpowiedziami na pytania jest tożsame z akceptacją wszystkich postanowień regulaminu konkursu i zgodą na udział w nim.

10. Organizatorzy konkursu zobowiązują się, że po jego zakończeniu wszystkie dane uczestników zostaną wykasowane ze stworzonej przez nich bazy danych.

11. Korespondencja z uczestnikami konkursów w trakcie jego trwania i po jego zakończeniu (w celu powiadomienia o zwycięstwie) prowadzona jest za pośrednictwem oficjalnego adresu e-mailowego serwisu Spider-Man Online: redakcja@spider-man.org.pl, pod który podpięto również formularz zgłoszeniowy. Informacje o zwycięzcach (w postaci nicków i imion wysłanych wcześniej w zgłoszeniu) zostaną podane w komunikacie na stronie www.spider-man.org.pl oraz w poście na oficjalnym profilu serwisu na Facebooku w dniu 13 października 2019.

12. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

13. Wyłonienie zwycięzców konkursu odbywa się drogą losowania za pośrednictwem generatora losowych liczb RANDOM.ORG. Liczby przyporządkowane są do uczestników zgodnie z kolejnością nadsyłania zgłoszeń do konkursu.

14. Koszt wysyłki nagrody do zwycięzców (opakowanie, opłata pocztowa) pokrywa partner konkursu.

KONKURS ZAKOŃCZONY

 


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *