komiksy: 1357 komiksy polskie: 48 seriale animowane: 111 biografie: 59

Nowy redaktor Spider-Man Online: Daniello

28 maja 2019

Daily Bugle

Mamy przyjemność zakomunikować czytelnikom Spider-Man Online, że do naszego zespołu redakcyjnego dołączył kolejny miłośnik postaci Spider-Mana – redaktor Daniello. Oddajemy mu głos:

Spider-Man jest ze mną, odkąd miałem 3 lata, a zatem już 20. Na szczęście nie zamierza się nigdzie ruszać. Będąc w zdecydowanej mniejszości, jestem wielbicielem Sagi Klonów z lat 90., a także uważam, że Andrew Garfield był bezkonkurencyjnie najlepszym Spider-Manem. Tęsknię za czasami, gdy za sterami stał J.M. Straczynski, jednak patrzę z optymizmem w przyszłość i będzie dla mnie przyjemnością brać udział w tworzeniu największego portalu o Spider-Manie. Witam wszystkich czytelników bardzo serdecznie.

Na naszej stronie Daniello zajmie się streszczaniem i recenzowaniem komiksów z sekcji Nowości i Klasyka, a także recenzowaniem gier. Z próbką opracowanych przez niego tekstów czytelnicy SMO mogli się już zapoznać, czytając recenzję Marvel’s Spider-Man.

Życzymy mu przyjemnej współpracy i dużej satysfakcji czerpanej z tworzenia jednego z największych serwisów o Spider-Manie w sieci!

 


Related Articles

About Author

Dawidos