komiksy: 1381 komiksy polskie: 53 seriale animowane: 111 biografie: 59

POWIEŚCI | Stefan Petrucha “Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody”

28 sierpnia 2019

Już 4 września nakładem Wydawnictwa Insignis ukaże się kolejna powieść z Uniwersum Marvela – Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody, książkowa adaptacja przygód najpopularniejszego na świecie superbohatera. Uwspółcześniona, z nowymi wątkami powieść oparta na klasycznej “Stone Tablet Saga” została napisana przez Stefana Petrucha, bestsellerowego autora powieści i komiksów.

Peter Parker postanawia strzelić kilka fotek swojemu pajęczemu alter ego w akcji, żeby zarobić na czynsz. Pakuje się przy tym w kłopoty za sprawą tajemniczej legendarnej tabliczki, którą chce mieć zarówno Kingpin, jak i Maggia. Peter zadziera z najgroźniejszymi przestępcami Nowego Jorku, na dodatek ma też na pieńku ze swoimi przyjaciółmi i z policją! Nie układa mu się też z dziewczyną, Gwen Stacy. Po latach przeszłość znowu zaczyna go prześladować, gdy uznany za martwego przywódca Maggii powraca, by odnaleźć feralną tabliczkę. Na domiar złego ciocia May jest umierająca…

Czyżby szczęście opuściło Spider-Mana na zawsze?

Odpowiedzi szukajcie w powieści Marvel: Spiderman. Wiecznie młody, którą znajdziecie we wszystkich dobrych księgarniach!

Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody

Materiał prasowy Wydawnictwa Insignis


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. Ta informacja jest kluczowa. Bo już na kolejnej stronie jest główną wiadomością. Dobrze, że chociaż trochę zmieniona go jakby identyczna. To byłoby to zdecydowanie dziwne.

  2. Jak ważna informacja to ważna informacja. Musi być czołówka.

  3. Spider-Man to nie tylko legenda ale często też propaganda. A jak skuteczna jest ta tuba. Wie prawie każdy.

  4. Kiedyś byłem w U.S.A ale o Spidermanie nie słyszałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *