komiksy: 1414 komiksy polskie: 55 seriale animowane: 111 biografie: 59

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

14 czerwca 2020

Podczas prezentacji konsoli PlayStation 5 (PS5) zapowiedziano startowe tytuły, które jako pierwsze zostaną wydane na tej platformie. Wśród ogłoszonych projektów znalazła się nową gra w uniwersum Spider-Mana. Mowa o Marvel’s Spider-Man: Miles Morales ze stajni Insomniac Games, czyli sequelu/spinoffie hitowej gry Marvel’s Spider-Man wyprodukowanej przez wspomniane studio na konsolę PlayStation 4 w 2018 roku.

Gracz wcieli się w Milesa Moralesa, drugiego w mieście Spider-Mana. Fabuła gry ma być kontynuacją losów chłopaka, który zyskał pajęcze supermoce po wydarzeniach z Marvel’s Spider-Man i dodatku The City That Never Sleeps. Mentorem młodego superbohatera będzie Peter Parker, oryginalny Spider-Man.

Fabularnie gra ma być w dużym stopniu niezależną produkcją, aby mogli w nią zagrać nawet ci, którzy nie znają fabuły tytułu z 2018 roku. W porównaniu z poprzedniczką ma też mieć krótszą rozgrywkę i mniej rozbudowany świat. Gra trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2020 roku jako ekskluzywny tytuł na PS5. Poniżej prezentujący zdolności tytułowego bohatera zwiastun oraz pierwsze oficjalne screenshoty.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales (2020) Marvel's Spider-Man: Miles Morales (2020) Marvel's Spider-Man: Miles Morales (2020) Marvel's Spider-Man: Miles Morales (2020)


Related Articles

About Author

Dawidos

  1. Nie można dodawać wszedzie komentarzy dlatego napiszę tutaj.Odnośnie komiksów o Mary Jane oraz Gwen Stacy, czy można znaleźć w necie wersje PL?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *