komiksy: 1381 komiksy polskie: 53 seriale animowane: 111 biografie: 59

SMO | Konkurs Geek Nation i Spider-Man Online

13 kwietnia 2019

We współpracy ze sklepem internetowym Geek Nation serwis Spider-Man Online organizuje konkurs, w którym do wygrania jest elegancki kubek 3D w kształcie głowy Spider-Mana. Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, 13 kwietnia 2019, i potrwa do 3 maja 2019. Zwycięzca zostanie ogłoszony 4 maja 2019.

Geek Nation to działający w sieci sklep z asortymentem dedykowanym fanom popularnych filmów, seriali i gier. Poza kubkami można znaleźć w nim breloczki do kluczy, ubrania, figurki i inne atrakcyjne gadżety. Wszystkie sprzedawane przedmioty są licencjonowane i oryginalne.

kubek 3D Marvel Spider-Man Geek 350 ml kubek 3D Marvel Spider-Man Geek 350 ml

Co trzeba zrobić, by zdobyć kubek i popijać kawę czy inny ulubiony napój z głowy Spider-Mana? Wystarczy odpowiedzieć na jedno poniższe pytanie, przesyłając odpowiedź za pośrednictwem formularza na samym dole tego ogłoszenia.

PYTANIE KONKURSOWE

Z jakiego gadżetu korzysta Spider-Man, aby szybko poruszać się po mieście?

W formularzu zgłoszeniowym należy podać imię, nick, adres e-mail i odpowiedź na pytanie konkursowe. Laureat wyłoniony w drodze losowania otrzyma od redakcji powiadomienie o zwycięstwie i zostanie poproszony o ponowne przesłanie danych zgłoszeniowych, a także podanie nazwiska i danych adresowych celem wysłania do niego/niej nagrody. Z uwagi na ochronę danych osobowych prosimy wszystkich chętnych do zapoznania się z poniższym regulaminem konkursu.

Zapraszamy do zabawy. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs organizuje serwis Spider-Man Online, którego redakcja jest administratorami danych uczestników konkursu.

2. Konkurs, organizowany wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, rozpoczyna się 13 kwietnia 2019 i trwa do 3 maja 2019.

3. Nagrodą w konkursie jest kubek 3D Marvel Spider-Man Geek 350 ml, o szacunkowej cenie rynkowej 75 zł. Kubek jest nowy, oryginalny i licencjonowany.

4. Fundatorem nagrody jest partner konkursu tj. sklep internetowy Geek Nation, z którym serwis Spider-Man Online nawiązał współpracę.

5. Zadaniem konkursowym jest udzielenie odpowiedzi na 1 pytanie wymienione w ogłoszeniu o konkursie, znajdujące się nad niniejszym regulaminem. W losowaniu nagrody wezmą udział tylko osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe.

6. Udział w konkursie i wysyłka nagrody do jego zwycięzcy wymaga podania niektórych danych osobowych w wiadomości e-mail. W pierwszej części (przed wysłaniem nagrody) uczestnik podaje imię, nick oraz adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym. Po zakończeniu konkursu zwycięzca otrzymuje powiadomienie od redakcji, a następnie przesyła ponownie dane do identyfikacji (imię, nick, adres e-mail), podając dodatkowo nazwisko i adres (ulica, kod pocztowy, miasto), aby możliwa była wysyłka nagrody.

7. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procedury konkursu. Dane będą służyły wyłącznie na potrzeby konkursu. W ramach jego finalizacji zostaną udostępnione sklepowi Geek Nation, który zajmie się wysyłką nagrody do zwycięzcy. Z polityką prywatności i ochroną danych osobowych po stronie sklepu można zapoznać się pod tym adresem.

8. Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, a także żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także ich przeniesienia. Cofnięcie zgody na użytkowanie danych w trakcie trwania konkursu oznacza automatycznie rezygnację z udziału w nim.

9. Wysłanie e-maila z danymi uczestnika i odpowiedziami na pytania jest tożsame z akceptacją wszystkich postanowień regulaminu konkursu i zgodą na udział w tej akcji.

10. Organizatorzy konkursu zobowiązują się, że po jego zakończeniu wszystkie dane uczestników zostaną wykasowane ze stworzonej przez nich bazy danych.

11. Korespondencja z uczestnikami konkursów w trakcie jego trwania i po jego zakończeniu (w celu powiadomienia o zwycięstwie) prowadzona jest za pośrednictwem oficjalnego adresu e-mailowego serwisu Spider-Man Online: redakcja@spider-man.org.pl, pod który podpięto również formularz zgłoszeniowy. Informacje o zwycięzcy (w postaci nicka i imienia wysłanego wcześniej w zgłoszeniu) zostaną podane w komunikacie na stronie www.spider-man.org.pl oraz poście na oficjalnym profilu serwisu na Facebooku w dniu 4 maja 2019.

12. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

13. Wyłonienie zwycięzcy konkursu odbywa się drogą losowania za pośrednictwem generatora losowych liczb RANDOM.ORG. Liczby przyporządkowane są do uczestników zgodnie z kolejnością nadsyłania zgłoszeń do konkursu.

14. Koszt wysyłki nagrody do zwycięzcy (opakowanie, opłata pocztowa) pokrywa partner konkursu Geek Nation.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

KONKURS ZAKOŃCZONY


Related Articles

About Author

Dawidos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *