komiksy: 1695 komiksy polskie: 125 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Man 3 – Mr. Snaki

Spider-Man 3Tytuł: Spider-Man 3
Wydawnictwo: CPII 2007
Data wydania: 2007
Grafik: brak informacji
Redaktor naczelny: brak informacji
ilość naklejek: 30 (1 naklejka = 1 karta)
Cena albumu: gratis do chrupek

 

Dodatki

• spód od naklejki to karta do gry

Recenzja

Album do zbierania naklejek z chrupek Mr. Snaki korzysta z popularności trzeciego filmu Sama Raimiego ze Spider-Manem i na nim bazuje.

Zacznijmy od tego, że album znacznie różni się od tradycyjnych albumów do wyklejania. Otóż jest to dwustronny plakat, gdzie tylko jedna strona służy do wyklejania. Przedstawia głowę Spider-Mana w czarnym kostiumie, która po uzupełnieniu będzie świeciła w ciemności. Trochę razi w oczy jaskrawe, całkiem duże logo Mr Snaki w narożniku, jednak na szczęście nie jest fluorescencyjne.

Całość głowy, którą trzeba wykleić składa się z 30 naklejek, wszystkie się ze sobą muszą łączyć. Jak to w tym przypadku bywa, nie tylko dokładność wydruku i cięcia maszyn jest istotna, ale ekstremalna precyzja naklejającego, bo nie ma nic gorszego niż rozjeżdżająca się grafika w łączeniach.

Warto wspomnieć, że album jest składany i niestety, ktoś nie pomyślał i zgięcie przebiega przez naklejki. A są one dość twarde, zatem ulegną załamaniu przez co stracą swój dobry wygląd.

Teraz trochę o samych naklejkach. Ludzie od promocji dobrze główkowali, że ze spodu od naklejki można stworzyć karty do gry. Bardzo mi się takie rozwiązanie podoba. Zasady są proste, a siła danej karty w ogóle nie jest związana z rysunkiem na niej zamieszczonym – to akurat lekki minus.

Kampanie promocyjne danych produktów mają to do siebie, że jak już się zakończą to są bardzo trudno dostępne. I tak jest z tym albumem i naklejkami/kartami. Oceniając ten album trudno podjąć jednoznaczną decyzję co do oceny z uwagi, że ma kilka minusów, jednakże rozwiązanie z naklejkami 2 w 1 jest godne najwyższej pochwały. Reasumując 5 pajączków za ten album się należy. Szkoda, że nie stosuje się częściej rozwiązań 2 w 1.

Ocena:

Autor: Spider-Nik

Spider-Man 3 Spider-Man 3 Spider-Man 3


Related Articles

About Author