komiksy: 1700 komiksy polskie: 125 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Man – Kolekcjoner 1/97

Spider-Man: Kolekcjoner 1/97Tytuł: Spider-Man: Kolekcjoner 1/97
Wydawnictwo: TM-Semic sp. z o.o. we współpracy z Panini
Data wydania: 1997
Grafik: brak informacji
Redaktor naczelny: Marcin Rustecki
Wydawca: Waldemar Tevnell
ilość naklejek: 234 (216 podstawowe + 18 specjalne)
Cena albumu: 2,50 zł

 

Dodatki

• rozkładany plakat do wyklejania specjalnymi naklejkami

Recenzja

Album, o którym z czasem wiadomo coraz mniej i coraz trudniej zdobyć jakieś informacje o nim, nie mówiąc już o poszczególnych naklejkach. Bazuje na popularności jednej z najlepszych kreskówek, które kiedykolwiek ukazały się z naszym Pająkiem – TAS Spider-Man. Wydany na bardzo dobrej jakości papierze z mocnymi, wyrazistymi kolorami.

Pamiętam jak z przyjemnością raz po raz kupowałem paczki z naklejkami. Posiadałem trzy takie albumy. Jeden nie przetrwał próby czasu, drugi posłużył za dodatkowy i uległ wielu zniszczeniom, trzeci udało mi się uzbierać niemalże cały. Zabrakło jednej naklejki.

Album streszcza 6 odcinków popularnego serialu TAS Spider-Man, a wycięte kadry z nich służą za naklejki do kolekcjonowania i wyklejenia albumu. Trud zebrania wszystkich naklejek jest spory, biorąc pod uwagę, że naklejki się powtarzają w paczkach. W jednej paczce było bodajże 6 naklejek. W sumie możemy zebrać 216 naklejek i oprócz tego mamy jeszcze 18 naklejek specjalnych, złotych. Te naklejamy na składany plakat.

Lubię czasami wracać do tego albumu, dziś wśród kolekcjonerów jest on niezwykle rzadki i może stanowić ciekawy dodatek do kolekcji. Moja ocena (podyktowana jest trochę poprzez sentyment) na 6 pajączków.

Ocena:

Autor: Spider-Nik

Spider-Man: Kolekcjoner 1/97 Spider-Man: Kolekcjoner 1/97 Spider-Man: Kolekcjoner 1/97 Spider-Man: Kolekcjoner 1/97


Related Articles

About Author