komiksy: 1428 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11Numer: Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11
Tytuł: Brak
Wydawnictwo: Marvel Comics 2015
Data wydania: Maj 2015
Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: David Marquez
Tusz: David Marquez
Kolory: Justin Ponsor
Litery: VC’s Cory Petit
Okładka: David Marquez & Justin Ponsor
Asystent redaktora: Emily Shaw & Chris Robinson
Redaktor: Mark Paniccia
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Tajny magazyn S.H.I.E.L.D.. Dwójka przestępców Spider-Manów dostaje się do magazynu, by wykraść potrzebny sprzęt. Nagle zjawia się Black Widow (Jessica Drew, wcześniej Spider-Woman), aby ich powstrzymać. Dochodzi do walki, którą dziewczyna po krótkiej chwili przegrywa, padając nieprzytomna.

Jefferson wraca do domu, zdziwiony, że nie zastał syna. Próbuje się z nim skontaktować, jednak komórka leży obok Ganke. Chłopak również zastanawia się, gdzie jest Miles, gdy nagle do pokoju puka były współlokator, Judge. Ten przyznaje, że nie widział ani Kate ani Moralesa. Dodaje, że wie o jego pajęczym sekrecie – domyślił się, mieszkając z nimi przez prawie rok.

Miles budzi się przywiązany stalowymi drutami do krzesła. Przed nim siedzi smutna Kate. Dziewczyna przeprasza za to, co się stało, przyznaje, że nie powinna mówić siostrze o jego tajemnicy, gdyż to właśnie ona powiedziała o tym rodzicom. Dziewczyna twierdzi, że Hydra chce dobrze dla świata i że jest jej rodziną. W tym samym czasie agenci Hydry porywają ojca Milesa i Ganke. Chłopak używa całej siły, by zerwać krępujące go więzy, co mu się udaje. Do sali wchodzi ojciec Kate, który prezentuje chłopcu nagrania z cel, gdzie są więzieni jego bliscy. Prosi, by ten się zachowywał, to nic się im nie stanie. Przyznaje, że chłopiec żyje tylko dlatego, że jest cennym okazem laboratoryjnym oraz ze względu na córkę.

Nagle zjawia się oddział Hydry informujący o przybyciu specjalnego gościa. Miles wykorzystuje moment, by uciec, jednak zostaje trafiony i pada. Zanim traci przytomność, dostrzega przed sobą dwójkę przestępców Spider-Manów (Spider-Man Twins), nieprzytomną Black Widow oraz Doktora Dooma.

Autor: Spider-Nik

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #11


Related Articles

About Author

Dawidos