komiksy: 1428 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Men #4

Spider-Men #4Numer: Spider-Men #4
Tytuł: Brak
Wydawnictwo: Marvel Comics 2012
Data wydania: Październik 2012
Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Sara Pichelli
Tusz: Sara Pichelli
Kolory: Justin Ponsor
Litery: Cory Petit
Okładka: Jimmy Cheung & Justin Ponsor
Asystent redaktora: Jon Moisan
Pomocnik redaktora: Sana Amanat
Redaktor: Mark Paniccia
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Ziemia-1610. Queens, Nowy York. May uderza w twarz Petera, a następnie Gwen rzuca się na niego. Zostaje powstrzymana przez Milesa, który nagle pojawia się, tłumacząc, że on jest prawdziwym Parkerem. Ten natomiast przyznaje, że nie powinien się tu zjawiać, gdyż to zupełnie inna rzeczywistość. May mdleje.

Triskelion. Stark przyznaje przed Furym, że nie może poradzić sobie z namierzeniem kierującego awatarem Mysterio. Dziwi się, że Fury puścił wolno zarówno Milesa, jak i Petera. Nick tłumaczy, że złożył chłopcu – Peterowi – obietnice, których nie dotrzymał. Uważa, że ta rodzina dość już wycierpiała. Tymczasem Mary Jane odbiera w swoim domu telefon od Gwen w sprawie pojawienia się Petera Parkera, gdyż chciałaby, aby ta postąpiła podobnie w analogicznej sytuacji.

May budzi się na kanapie i słysząc rozmowy Gwen, Milesa i Petera dołącza do trójki. Wszyscy opowiadają sobie podobieństwa i różnice między światami. May pyta o Bena. Pająk ze świata 616 opowiada jej, że to dzięki niemu jest bohaterem. Zaczyna swoje motto, a gdy kobieta je kończy, to już ma pewność, że to jest prawdziwy Peter. Miles dostrzega na podjeździe samochód S.H.I.E.L.D., co oznacza, że muszą już kończyć rozmowę. Peter cieszy się z tego spotkania. Wychodząc, Spider-Man z Ziemi-616 wśród tłumu gapiów dostrzega Mary Jane, ale gdy chce do niej podejść, ta ucieka.

Triskelion, później. Peter wraz z Tonym Starkiem próbują rozgryźć, jak namierzyć twórcę awatara, podczas gdy Miles rozpoznaje na filmiku transmitowanym w Internecie miejsce, z którego nadaje Mysterio. Nick Fury zwołuje wszystkich do akcji.

Autor: Spider-Nik

Spider-Men #4 Spider-Men #4 Spider-Men #4

Spider-Men #4 Spider-Men #4 Spider-Men #4

Spider-Men #4 Spider-Men #4 Spider-Men #4


Related Articles

About Author

Dawidos