komiksy: 1428 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

Spider-Men #3

Spider-Men #3Numer: Spider-Men #3
Tytuł: Brak
Wydawnictwo: Marvel Comics 2012
Data wydania: Wrzesień 2012
Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: Sara Pichelli
Tusz: Sara Pichelli
Kolory: Justin Ponsor
Litery: Cory Petit
Okładka: Jimmy Cheung & Justin Ponsor
Asystent redaktora: Jon Moisan
Pomocnik redaktora: Sana Amanat
Redaktor: Mark Paniccia
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Dwóch Spider-Manów staje na wprost Mysterio. Bez zwłoki atakują, jednak zostają zepchnięci promieniem energetycznym do East River. Po wyjściu z rzeki pojawiają się przed nimi ich najwięksi wrogowie. Peter stwierdza, że są to tylko hologramy, jednak po tym, jak odczuwają ich ciosy, zmienia zdanie. Szybko orientuje się, że przeciwnik używa jakichś chemikaliów, które urealniają ich największe koszmary. Miles rzuca się na Mysterio i uszkadza go. Tymczasem kierujący awatarem prawdziwy Mysterio stwierdza, że uwięzi Spider-Mana w nieswoim wymiarze. Dochodzi do wybuchu awatara.

Miles budzi się i widzi stojących nad nim Ultimates. Iron Man ma nadzieję, że dzięki pozostałościom po awatarze uda mu się namierzyć sterującego nim Mysterio. Nick Fury wyjaśnia chłopcu, że Peter uciekł, bo ma nadzieję, że ten świat to iluzja wykreowana przez jego przeciwnika. Podejrzewa, że przybysz udał się tam, gdzie przekona się o prawdziwości tego miejsca.

Peter, przelatując nad miastem, decyduje się upewnić, że rzeczywistość, w której się znalazł, nie została stworzona przez Mysterio. Trafia do sklepu spożywczego, gdzie czyta na tablecie o śmierci Petera Parkera i wypytuje kasjerkę o różne rzeczy. Ostatecznie prosi ją o opowiedzenie historii tutejszego Spider-Mana.

Później. Gwen Stacy i May Parker, wychodząc z domu, natrafiają na dorosłego Spider-Mana. Kobiety chcą wezwać policję do chwili, gdy zapłakany Peter unosi swoją maskę.

Autor: Spider-Nik

Spider-Men #3 Spider-Men #3 Spider-Men #3

Spider-Men #3 Spider-Men #3 Spider-Men #3

Spider-Men #3 Spider-Men #3 Spider-Men #3


Related Articles

About Author

Dawidos