komiksy: 1771 komiksy polskie: 134 seriale animowane: 111 biografie: 59

Venom #19

Venom #19Numer: Venom #19
Tytuł: Brak
Wydawnictwo: Marvel Comics 2019
Data wydania: Grudzień 2019
Scenariusz: Donny Cates
Rysunki: Iban Coello
Tusz: Iban Coello
Kolory: Rain Beredo
Litery: VC’s Clayton Cowles
Okładka: Kyle Hotz & Dan Brown
Asystent redaktora: Danny Khazem
Redaktor: Devin Lewis
Redaktor wykonawczy: Nick Lowe
Redaktor naczelny: C.B. Cebulski
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Venom, Tom 3

Streszczenie

Wcześniej. Venom zaczyna żywić przekonanie, że Carnage z nimi wygra. Wspomina stratę Scorpiona, któremu Osborn-Carnage uszkodził kręgosłup, i Milesa Moralesa, młodego Spider-Mana, który, zniewolony przez symbiont, dołączył do hordy Kasady’ego. Brock ma nadzieję, że chociaż Dylan jest bezpieczny.

Teraz. Podczas gdy Captain America, Thing, Wolverine i Spider-Man walczą z Makerem/Hybridem, Dylan i Normie wracają do magazynu Rexa Stricklanda. Syn Brocka uwalnia z pojemnika symbiont Sleepera. Obcy opowiada mu o polowaniu Carnage’a i mówi, że muszą pomóc Eddiemu w tej walce. Dylan zgadza się na symbiozę, ale kiedy Sleeper próbuje się z nim połączyć, oczy chłopaka stają się czarne, a nagły napad bólu sprawia, że symbiont schodzi z niego jak oparzony. Zszokowany Sleeper pyta, kim jest Dylan.

Na zewnątrz ośrodka Hybrid tłumaczy superbohaterom, że Carnage nie musi zabić ich wszystkich, wystarczy, że zabije tylu, by dołączyć znów do ula, a jest już bardzo blisko. Kiedy potwór zaczyna wygrywać, zostaje nagle trafiony strzałą. Hawkeye, który przyjechał z Los Angeles, wjeżdża w Makera jeepem.

Gdy Hybrid się podnosi, podchodzi do niego Dylan ze Sleeperem w postaci wilka, któremu chłopak każe zaatakować przeciwnika. Produkujący związki chemiczne Sleeper pokrywa Hybrida łatwopalną substancją, a następnie Hawkeye strzela w potwora wybuchową strzałą. Przeciwnik zapala się i znika w kuli ognia. Otwarta studzienka wskazuje, że choć symbionty zginęły, sam Maker przeżył i uciekł.

Kilka godzin później. Bohaterowie, do których dołączył Bruce Banner, przeprowadzają zabieg ekstrakcji kodeksu z organizmu Normiego Osborna. Spider-Man chwali Dylana za dobrze wykonaną robotę. Na osobności Sleeper zwraca chłopakowi uwagę, by na przyszłość nie kontrolował go bez jego zgody. Z uwagi na niechęć Dylana do psów obcy przyjmuje postać kota. Po chwili zjawia się Venom. Dylan rzuca się mu w ramiona. Sleeper pyta w myślach chłopaka, kiedy powie Eddiemu, kim naprawdę jest.

Autor: Dawidos

Venom #19 Venom #19 Venom #19

Venom #19 Venom #19 Venom #19

Venom #19 Venom #19 Venom #19

Venom #19 Venom #19 Venom #19


Related Articles

About Author

Dawidos