W szkolnym teatrze Annie, pytając uczniów o ich przemianę, wkurza dziewczynę imieniem Lacey. Gdy uskakuje przed jej promieniem, zdradza, że również ma supermoce. Reece, drugi z uczniów, stwierdza, że ich eksperyment musiał zmienić też ich nową znajomą. Annie postanawia udawać, że to prawda.
Kiedy emocje opadają, trójka idzie za kulisy teatru, gdzie udzielają się Lacey i Reece. Dwójka przywraca sobie normalny wygląd i tłumaczy Annie, że wykorzystali stary sprzęt nieżyjącego ojca Lacey do swojego eksperymentu. Zwierzają się, że są outsiderami, którzy chcą pomagać ludziom. Annie decyduje się dołączyć do kółka teatralnego, aby mieć na nich oko.
Podczas kolacji Annie zataja przed rodzicami kulisy swego zapisu do kółka w szkole. Po posiłku ojciec wchodzi do jej pokoju i przeprasza ją za dyskomfort, jaki sprawia jej jego praca nauczyciela. Córka przeprasza zaś ojca za to, że omijała go w szkole. Udając, że musi odrobić pracę domową, nie rusza z rodzicami na wieczorny patrol. Chce bowiem znaleźć w sieci kostiumy dla siebie i nowych znajomych.
Na patrolu Peter dzieli się z Mary Jane swoimi przeczuciami, że Annie coś przed nimi ukrywa. Żona wierzy, że jeśli tak jest, to widocznie córka potrafi sobie sama z tym poradzić. Tymczasem Annie, Lacey i Reece projektują sobie kostiumy superbohaterów z kupionych w sklepie materiałów. 10 dni później trio kończy trening na złomowisku. Umawiają się, że ruszą do akcji jutro po szkole. Nazajutrz Annie wpada na korytarzu na ojca, któremu mówi, że idzie na spotkanie z przyjaciółmi.
Po lekcjach trzyosobowa ekipa, w której Annie wyrasta na przywódcę, wypatruje z dachu włamywacza. Zatrzymując mężczyznę, Lacey i Reece napędzają mu niezłego stracha. Parkerówna przekonuje, że jako superbohaterowie nie powinni wzbudzać u innych lęku o swoje życie. Jej towarzysze są jednak bardzo zadowoleni ze swojej pierwszej akcji. Lacey twierdzi, że czas, by zajęli się prawdziwym złoczyńcą. Ku przerażeniu Annie okazuje się, że ich kolejnym celem jest Norman Osborn Jr.






