komiksy: 1428 komiksy polskie: 56 seriale animowane: 111 biografie: 59

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7Numer: Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7
Tytuł: Brak
Wydawnictwo: Marvel Comics 2015
Data wydania: Styczeń 2015
Scenariusz: Brian Michael Bendis
Rysunki: David Marquez
Tusz: David Marquez
Kolory: Justin Ponsor
Litery: VC’s Cory Petit
Okładka: David Marquez & Justin Ponsor
Asystent redaktora: Emily Shaw
Redaktor: Mark Paniccia
Redaktor naczelny: Axel Alonso
Naczelny dyrektor kreatywny: Joe Quesada
Wydawca: Dan Buckley
Producent wykonawczy: Alan Fine
Cena: $3.99
Przedruk PL: Brak

Streszczenie

Osborn stara się przekonać Milesa, że wie, kim jest jego ojciec. Uważa, że wraz z Peterem powinni mu być wdzięczni, bo dzięki niemu są nieśmiertelni. Szybko odzyskując siły, zmienia się powtórnie w Goblina, mówiąc, że to on jest ”ojcem” Milesa. Podczas, gdy Maria Hill bezskutecznie prosi o wsparcie, opróżniając magazynek broni, do walki przyłącza się pierwszy Spider-Man. Wspólnie atakują Osborna. Drugi z Pająków rzuca się na przeciwnika i uderza go z całej siły Venom Blastem. Green Goblin decyduje się uciec.

Peter podrzuca Milesowi sieciowód, by mógł dorwać potwora. Po krótkiej walce w powietrzu i serii Venom Blastów złoczyńca pada na ziemię w swojej ludzkiej postaci, wyglądając jakby nie żył. Jednak już po chwili ponownie zmienia się w Goblina i rozwścieczony przechodzi do ataku. Wspólnymi siłami Pająki nokautują potwora, gdy nagle seria ataków Milesa aktywuje się i przeciwnik pada po raz kolejny martwy. Maria Hill prosi, aby Spider-Mani zabrali dziewczyny i zniknęli stąd. Chwilę później, chcąc upewnić się, że Osborn nie żyje, kobieta strzela w niego kilkakrotnie, a następnie podpala go. Zjawia się policja.

Do opuszczonego magazynu wlatują Spider-Many wraz z May, Mary Jane i Gwen. Peter przekazuje Milesowi drugi sieciowód, tłumacząc, że udowodnił, że jest jego godnym następcą. On natomiast chce udać się w poszukiwaniu wyjaśnień, kim jest, zaznaczając, że kiedyś powróci. Oznajmia cioci May, że nie chce, by to co chwilę temu miało miejsce się kiedykolwiek powtórzyło. Życzy powodzenia Milesowi w działalności Spider-Mana.

Brooklyn, mieszkanie Kate Bishop. Rodzice dziewczyny, widząc, że córka jeszcze nie śpi, pytają, co się dzieje, Ta odpowiada, że chodzi o ostatnie wydarzenia związane ze Spider-Manem. Rodzice z niesmakiem to przyjmują i proszą, by córka poszła spać, a po życzeniu jej słodkich snów żegnają ją pozdrowieniem ”Hail Hydra”.

Gdzieś indziej. Mary Jane i Peter rozmawiają o tym, co zamierzają dalej robić. Po pocałunku przyznają, że wreszcie mają siebie nawzajem. Mary Jane chce, by autem jej matki udali się tam, gdzie ich nikt nie będzie szukał. Tymczasem w Brooklyn Visions Academy Ganke nagle budzi Milesa, tłumacząc mu, że ma gościa. Okazuje się, że to jego ojciec, który mówi, że muszą porozmawiać.

Autor: Spider-Nik

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7

Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7 Miles Morales: Ultimate Spider-Man #7


Related Articles

About Author

Dawidos